Прикордонники на блок-посту в Закарпатській області застосували силу до водія мікроавтобусу, який не виконав їхні вимоги та поранив посадовця ножем під час конфлікту.
За матеріалами Служби безпеки та Національної поліції арештовано майно колишнього народного депутата, який підозрюється у фінансуванні окупаційних угруповань рф.
До Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) звернувся уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець, аби вони надали можливість родинам поховати закатованих у окупованому Бердянську Тиграна Оганесяна та Микиту Ханганова.
Працівники ДБР повідомили про підозру колишньому міністру внутрішніх справ Захарченку, який намагався у 2022 році схилити українських окремих посадовців до зради.
Україна зустріла свою довгоочікувану й вистраждану Незалежність дуже багатою країною: родючі безмежні землі, майже повна таблиця Менделєєва корисних копалин
Народні депутати проголосували у першому читанні за закон, який передбачає можливість звільнення військовослужбовців від кримінальної відповідальності за самовільне залишення частини (СЗЧ) або дезертирство.