Бійка у справі про бійку

Бійка у справі про бійку

Обвинувачений у побитті журналістів Ольги Сніцарчук та Владислава Соделя, білоцерківський спортсмен–силовик Вадим Титушко вчора прийшов на перше засідання Шевченківського райсуду з групою підтримки на чолі з проросійською журналісткою Оксаною Шкодою. Під час оголошення перерви присутні представники ЗМІ хотіли поспілкуватися з Вадимом і поставити йому кілька питань, проте Оксана не дозволила цього зробити і прикривала «бойовика» від камер. Медійники все–таки наполягали на спілкуванні з обвинуваченим, на що одна з прибічниць Титушка почала штовхатись і розмахувати руками.

Харкову — на біс!

Харкову — на біс!

Побувавши у двадцяти шести містах України, «океани» вирішили виступити на біс у Харкові перед фінальним завершенням туру на підтримку альбому «Земля». Фінальний концерт відбудеться 28 вересня у столиці, а офіційно завершальним містом цієї концертної одіссеї мало б стати місто Черкаси, де Вакарчука з командою зустрічатимуть післязавтра. Проте музиканти вирішили внести деякі корективи у свій маршрутний лист і в неділю, 30 червня, анонсували позаплановий концерт у Харкові. Як повідомили «УМ» у прес–службі гурту, додатковий концерт вирішили влаштувати через те, що Харків — це чудове місто з неймовірною публікою. До того ж збiглися місце, час і можливості всіх сторін: і музикантів, і майданчика. «На жаль, це єдиний додатковий концерт в українській частині туру, оскільки саме через щільний графік музикантів (усе сплановано до середини 2014 року) просто неможливо організувати ще додаткові концерти», — додали у прес–службі «ОЕ».

Святкували разом із «Беркутом»

Святкували разом із «Беркутом»

Учора, в День журналіста, представники ЗМІ приїхали проконтролювати рішення суду щодо заборони мирної акції біля резиденції Віктора Януковича «Межигір’я», що біля села Нові Петрівці Вишгородського району. Проте по дорозі до центрального в’їзду в резиденцію працівники міліції безпідставно зупиняли автівки журналістів. На прохання пояснити, чому чиняться перешкоди руху транспорту, працівники ДАІ не змогли надати пояснень.

Віра в слово

До сьогоднішнього Дня журналіста Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва» разом із соціологічною службою Центру Разумкова провели загальнонаціональне опитування щодо свободи слова в Україні. 17—22 травня було опитано 2010 респондентів віком від 18 років у всіх областях України та АР Крим, теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Травень закінчився. Що зроблено?

Травень, який у лютому в Брюсселі називали місяцем «дедлайну» для офіційного Києва, вже минув, а Україна досі не виконала навіть частини умов ЄС, потрібних для підписання в листопаді угоди про асоціацію. При цьому деякі політологи вважають, що в Брюсселі готові йти на поступки, оскільки зацікавлені в Україні, тому за потреби Євросоюз відтермінує виконання реформ, яких вимагають від України. Проте чи зацікавлена влада в Україні в розширенні співпраці з ЄС — це вже інше питання.

17 метрів польоту — і ти в Мадриді

17 метрів польоту — і ти в Мадриді

Ніяких двигунів та палива. Виготовлений власноруч кумедний літальний апарат, екіпаж із п’яти осіб, веселий настрій та готовність шубовснути у води Русанівського каналу — ось що означає свято під назвою «День польотів», або Redbull FlugTag–2013.

«Флюгтаг» накрив Київ уже вдруге. Перші змагання в Україні між літаючими конструкціями ручного виробництва відбулися у 2010 році. Тоді було встановлено всеукраїнський рекорд на дальність польоту — 22 метри. Позавчора переплюнути це досягнення не вдалося. Десятки тисяч глядачів, яких зібрав відомий виробник енергетичних напоїв у районі готелю «Славутич», отримали потужний заряд позитиву. Навіть незважаючи на сильну зливу.

...А телефон залиште вдома!

...А телефон залиште вдома!

Тест iз хімії, який абітурієнти писали вчора, недарма поставили першим. На цей предмет записалися порівняно небагато бажаючих. Таким чином, як пояснила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева, більшість абітурієнтів матиме час, щоб оговтатися від випускних вечорів та максимально сконцентруватися на тестуваннях.

Життя після життя

Життя після життя

200 експонатів з понад 60 музейних закладів України, які потребували термінової реставрації і таки були врятовані, можна побачити на виставці «Минуле, врятоване для майбутнього», що відкрилася в Національному музеї Тараса Шевченка.