Оперативні бабусі

Міліція не раз закликала пенсіонерів: будьте пильні й не довіряйте людям, які видають себе за працівників соціального захисту, Пенсійного фонду та обіцяють вам золоті гори. Та старенькі все одно потрапляли на «гачок» шахраїв. Але нарешті до цих порад дослухалися дві жіночки з Черкас. До оселі однієї з них завітала балакуча пані й назвалася працівницею Пенсійного фонду. Вона повідомила, що стареньким від Президента має надійти по 600 гривень. І це не все: щомісяця до пенсії буде надбавка — по 150 гривень. Але перша сума нібито видається спеціально для купівлі пільгових товарів. Тобто кожен пенсіонер зможе придбати собі телевізор, холодильник, плиту на кухню. Схожу байку шахрайка розповідала й сусідці цієї жінки. Написала свій телефон: мовляв, дзвоніть, як зберете кошти на товар. І пішла.

Розбій — не злочин?

Невідомі в масках нахабно i грубо ввірвалися до помешкання жінки. Застосовуючи фізичну силу, забрали 500 гривень і зникли. Цей випадок у селищі Степанівка Сумського району доручили перевірити дільничному інспектору райвідділу міліції. Він же виніс постанову про відмову в порушенні кримінальної справи. Чому? Відповідь до наївного проста: правоохоронець не знайшов ознак злочину в діях невстановлених осіб. Ну що там справді — напали, побили, забрали гроші — дрібниці!

Купився на сотню...

Жах для дівчинки розпочався невдовзі по тому, як її мама пішла на роботу. Відстеживши цей момент, сусід виламав двері і, роздягнувшись догола, намагався задовольнити свою хіть у неприродний спосіб. Нічого у збоченця не вийшло, хоча мучив нелюд перелякану дитину з півгодини, аж доки та не попросилася до туалету.

Брудна «лапа» ескулапа

Співробітники Миргородського міськ­відділу міліції викрили бурхливу діяльність одного з медиків, який безперебійно постачав місцевим наркоманам препарати, що містять речовини наркотичної та психотропної дії. Як з’ясувалося, впродовж трьох останніх років цей ескулап незаконно виписував любителям «кайфу» рецепти на право придбання таких ліків (зокрема «Трамадол» і «Сибазон»). Потенційних клієнтів знаходив у власному кабінеті, приймаючи хворих. Скажімо, одного разу на прийом до нього прийшла співмешканка наркомана. Горе–лікар запропонував їй за винагороду «липовий» рецепт на придбання нарковмісних медпрепаратів — щоб вистачило й на благовірного...

Смерть через недбалість?

Столична прокуратура завершила досудове слідство у резонансній справі, порушеній за фактом смерті студента Ігора Індила 18 травня 2010 року в приміщенні Шевченківського райуправління столичної міліції. Як повідомила «УМ» речник прокурора Києва Мирослава Мушка, слідчі провели копітку роботу, з’ясовуючи всі обставини цієї події, й дійшли висновку, що смерть хлопця є наслідком службової недбалості й перевищення повноважень iз боку двох співробітників міліції.

З Азії — у Бровари

«На гарячому» днями взяли трьох контрабандистів — двох киян та мешканця Броварів, коли вони саме спробували передати замовнику сильнодіючі лікарські засоби. Як повідомили «УМ» у прес–службі ГУБОЗ МВС, iдеться про небезпечні психотропні суміші — метандієнон та нандролон загальною вагою понад 10 кілограмів. Ці препарати є анаболічними стероїдами, що використовуються для нарощування м’язової маси тіла людини та відпускаються винятково за рецептами лікарів. Невірне застосування цих стероїдів може призвести до побічних ефектів — розлад печінки, рак, зниження статевих функцій, інфаркт міокарда тощо.

Знайти карлика

На своєрідний «рекорд тупості» може претендувати злочин, скоєний в обласному центрі двома молодиками: за один вечір вони почергово розбили вітрини холодильників iз пивом чотирьох торговельних комплексів, не переймаючись безпекою своїх наскоків. Після чергового нападу сідали в таксі й, заливаючись янтарним напоєм, хвалили один одного за кмітливість. Та ще й погрожували таксисту, якщо той не долучиться до «троїстої трансферної угоди».

Європривіт з Африки

Європривіт з Африки

Недільного дня до одного з кіосків у торговому центрі «Екватор» завітав молодий чоловік з наміром придбати шубу. До вподоби припала чи не найдорожча — норкова, вартістю 24 тисячі гривень. Оскільки такої суми в гривнях у покупця нібито не виявилось, він запропонував найманому продавцю розрахуватися на місці в євро. І вручив їй купюри на суму 2400 євро, без здачі, зрозуміло. Лише під час підрахунку виручки підприємець виявив, що ці «євро» зовсім не з Європи. На його думку, за шубу розрахувалися... доларами африканської країни Зімбабве, які, до того ж, уже вийшли з обігу.

Парфуми з Маркизівки

Парфуми з Маркизівки

Якщо на вашому туалетному столику є мрія кожної жінки — парфуми «Шанель № 5», «Версаче», «Крістіан Діор», «Гуччі», або «Армані», то не радійте, бо вони можуть бути не з далекої Європи, а з тихенького черкаського села з милозвучною назвою Маркизівка, що в Золотоніському районі. Днями правоохоронці викрили там підпільний цех, де вітчизняні підприємці й «бодяжили» те пахуче диво. Загалом ділки підробляли парфуми дванадцяти популярних у світі назв.