Як у сільраді збирали на бронежилети

Як у сільраді збирали на бронежилети

Ново-Михайлівка разом iз Молодиківщиною і Потеряйками — села невеличкі. Сховані під кручею на периферії трьох районів, Решетилівського, Шишацького та Диканського, у сімдесятих роках були зараховані до вимираючих. Потрапивши до програми відродження неперспективних сіл, проклали асфальт, побудували невеличкий дитсадок, школу, колгоспні будиночки для молодих сімей.

Норвегія — земля черешень, тролів та електромобілів

Норвегія — земля черешень, тролів та електромобілів

Коли б ми відвідали Норвегію взимку, то, певно, розповідати б хотілося про величні гірські льодовики, білих ведмедів Шпіцбергена та масове паломництво мешканців зимової столиці світу до Осломарку — лісів, що оточують Осло 2600(!) кілометрами зручної лижні з кав’ярнями та готелями обабіч. Але подорож відбулася в розпал погожого норвезького літа, тому розповімо про липневі маршрути цієї скандинавської держави.

Врятувати Оскара

Врятувати Оскара

«Хочу собаку!» — дружно волали мої дітлахи напередодні кожного з власних днів народження. Животинка у квартирі, та навіть і в будинку, — не іграшка. Вона хоче їсти, справляти природні потреби, з нею треба проводити час не тільки тоді, коли заманеться...

Фермер і війна

Фермер і війна

«31.05.2014 р. 5.52. Добрий ранок! Вітаю з останнім днем весни і щоб літо було мирним! Учора закінчили відбіркові тури по «Лелю». Готуємся до фіналу».

Короткий запис, що надіслав мені у «Фейсбук» наприкiнцi травня Володимир Ярошенко, означав: війна війною, а екофестиваль народної творчості, започаткований полтавським фермером кілька років тому, відбудеться за розкладом.