Розмаїття інгредієнтів «Сніданку з «1+1»

Давно відомо: як день почнеш, так він і мине. Кілька років ранок глядачів каналу «1+1» починався під акомпанемент програми «Сніданок». Згідно з ученням великого Павлова, така стабільність здатна рефлекторно піднімати настрій і надихати на трудові подвиги. Кричіть: «Ура!». Бо «Сніданок» повертається. Правда, у цілком новому форматі.

Вони помруть, але не зараз

Цього уїк-енду, як і завжди, телевізор готовий вивергнути у вашу оселю чимало героїв та ще більше монстрів. Вони — давні друзяки й звикли демонструвати парне ковзання на бескидах ваших нервів. Але цього разу мухи з котлетами будуть подані окремо. Герої вправлятимуться у хоробрості незалежно від потвор і мерців, що безконтрольно пануватимуть на своїх жахливих територіях, де нікого, крім потенційних жертв, не залишилося.

Анатолій Борсюк: Я хочу поміняти коло людей і підхід до розмови

Анатолій Борсюк: Я хочу поміняти коло людей і підхід до розмови

— Анатолію Давидовичу, розтлумачте назву програми. Що вона має донести глядачам?
— Mесидж від назви йде лише спочатку, поки до цієї назви не звикли. А потім вона перетвориться просто на знайомий набір звуків. Для мене це не принциповий момент. Особисто я дивлюся ту чи іншу програму не через її назву, а через її зміст.

«Вихідне» розмаїття

«Вихідне» розмаїття

Дослухавшись до прохань наших читачів, «УМ» анонсує найцікавіші фільми, якими на вихідні потішать нас рідні телеканали. В суботу практично в один і той же час (з 21.00 і аж до півночі) три телеканали показуватимуть стрічки «до кольору, до вибору». «1+1» пропонує нам комедію Гарольда Реміса «Аналізуй це», К-1 «нагодує» нас східною екзотикою у виконанні Такеші Кітано (фільм «Затоїчі»), а ICTV попестить фанатів Квентіна Тарантіно стрічкою «Кримінальне чтиво».

16 спортивних вечорів

З 11 по 26 лютого щовечора о 23.00 на телеканалі «Інтер» виходитимуть «Щоденники олімпіади». Детальні репортажі з олімпійських ігор у Турині готуватиме для українських глядачів журналіст Вадим Плачинда й оператор Олександр Бережний.

Від суду до сім'ї

У головного телевізійного судді «Студії «1+1» Ігоря Годецького з'явилася конкурентка, фаховий адвокат Ірина Калинська з програмою «Справи сімейні». Це програма-близнючка «Судових справ».

Пітерський щасливчик із Нової Каховки та його французькі «па»

Пітерський щасливчик із Нової Каховки та його французькі «па»

Ми вже так звикли (ба, навіть ніколи й не відвикали) споживати телевізійну продукцію східних сусідів, що й далі сприймаємо її достоту за рідну. Очевидно, керівництво «1+1» на це й розраховує, підсаджуючи на чергові два тижні українських домогосподарок на серіальчик, який уже встиг полонити російських тіточок на каналі РТР. Певно, наші кволі патріотичні почуття мусить стовідсотково задовольнити вже сам той факт, що головну роль у цій багатосерійці виконує наш колишній співвітчизник, хвацький хлопчина із Нової Каховки Ілля Носков, який, чкурнувши в ніжному віці з рідної Херсонщини, таки підкорив омріяний Пітер.

«Інтер» у Дигнідаді

Тиждень тому «УМ» писала про початок екстремального відрядження знімальної групи наших колег із телеканалу «Інтер» на чолі з Костянтином Стогнієм до Антарктиди в рамках проекту «Територія ризику. Королівство криги». Першу зупинку телевізійні відчайдухи запланували здійснити в Чилі, а саме біля німецької колонії Дигнідад. На людей утаємничених сама назва цієї місцевості наводить жах. Тому з журналістами домовилися: якщо по приїзді в Дигнідад мандрівники не вийдуть на зв'язок, їх почнуть розшукувати. На щастя, через 25 годин Костянтин Стогній по супутниковому зв'язку розповів схвильованим колегам, де вони і як.

По кому подзвін?

«Канал без політики», як позиціонує себе ТЕТ, вкотре волає про соціальну справедливість, конституційність та демократію. Хоча кожен вдумливий телеглядач добре подумає, перш ніж беззастережно повірити в аполітичність, пухнастість та білосніжність цього мовника. Адже між кадрами чи не єдиного власного продукту ТЕТ — програми «Дивись!» (решта наповнення каналу закордонне, переважно російське) — лише сліпий не вгледить політичної заангажованості. Скажімо, восени 2004 року, коли у програмі було не лише накладено вето на гостей, які могли б висловити бодай якусь симпатію до тодішньої політичної опозиції, а й навіть існувала заборона на появу у кадрі помаранчевого кольору, журналісти залюбки, навіть з певним «раболєпієм», знімали сюжети про братів Арфушів та інших доволі неоднозначних персонажів.

«Інтерівський» обов'язок

«Інтерівський» обов'язок

Керівник студії документальних фільмів Костянтин Стогній, журналіст Михайло Дворянчук та оператор Володимир Хоменко у складі ХI експедиції південно-полярної станції «Академік Вернадський» працюватимуть над чотирма новими стрічками циклу «Територія ризику», об'єднаних назвою «Королівство льоду».

«За всю мою професійну діяльність — це буде найбільш екстремальна робота, — розповідає Костянтин Стогній. — Найекстремальнішим у моєму житті був хіба що час, коли мені, вісімнадцятирічному, дали в руки зброю і погнали виконувати «інтернаціональний обов'язок».
Тепер, уже за власним бажанням, хлопцям доведеться виконувати «інтерівський» обов'язок.