«Том і Джері» — сіоністи?

«Том і Джері» — сіоністи?

Радник міністерства освіти Ірану Хасан Болхарі оголосив популярний американський мультфільм частиною єврейської змови. За повідомленням Lenta.Ru, Болхарі стверджує, що мультик створено спеціально для того, щоб «виправити» образ євреїв, створений німецькими нацистами.

Свобода навиворіт

Свобода навиворіт

Як повідомляє прес-служба «ТЕТ», 24 лютого Господарський суд міста Києва постановив призупинити дію рішення Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення від 8 лютого 2006 року про попередження телекомпанії «ТЕТ» за трансляцію програми «Окна» з Дмитрієм Нагієвим та телешоу «Дом-2» і зобов'язання негайно припинити трансляцію програм або перенести їхній показ на нічний час. Суд також заборонив Національній раді вчиняти будь-які дії щодо заборони чи обмеження трансляції в ефірі «ТЕТ» згаданих програм. Отже, можемо з сумом констатувати, що Нацрада з питань телебачення та радіомовлення цілком безпорадна перед чиновниками Господарського суду. А наші діти й далі дивитимуться російську продукцію для даунів.

Танцювали-дріботіли

До свята, започаткованого на початку минулого сторіччя невгамовною Кларою Цеткін, яке все частіше воліють іронічно класифікувати як, даруйте, «гінекологічне», телеканал «Інтер» вирішив ретельно підготуватися. 8 Березня чоловічий склад інтерівських ведучих у елегантних смокінгах на тлі білого роялю і під акомпонемент джазового оркестру Національного цирку України під керівництвом Марка Рєзницького співатиме для «мілих дам» про серце, що йому «нє хочєтся пакоя». Ролик знято на студії «Науково-популярних фільмів». Усі неймовірно старалися гідно відсвяткувати «головне весняне свято»... Торік і моїй дитині вчителька сказала: «Сідай, двійка», — коли на запитання, як називається головне свято весни, дівчинка наївно відповіла: «Великдень!». Кожному своє.

А віз і нині там

18 листопада минулого року «УМ» розповідала про обурений відкритий лист Ліги українських меценатів щодо викривленого висвітлення роботи VI Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика у Криму службою новин Національної телекомпанії України. Прокоментувати запитання «УМ», як вийшов у ефір такий некоректний, на думку представників Ліги, сюжет, шеф-редактор новин Першого каналу Денис Іванеско тоді особисто не зміг. Натомість порадив звернутися в кореспондентську мережу каналу, де «УМ» запевнили, що сюжет був цілком коректний і вичерпний, а всі претензії Ліги меценатів — не більше, ніж звичайнісінькі інсинуації.

Півень клюнув —

Після підписання Президентом Віктором Ющенком Закону «Про зміни до Закону України «Про телебачення та радіомовлення» Міністерство культури Російської Федерації спільно з МЗС та Мінінформзв'язку алярмово взялися створювати умови для приєднання Росії до Європейської конвенції про транскордонне телебачення, яка дозволяє вільну трансляцію телепередач різних країн на території її учасників.

Чотири кольори крові

Чотири кольори крові

У цьому огляді йтиметься про кілька фільмів, які виправдовують факт існування телебачення. Бо, з одного боку, наші канали нечасто виявляють чемпіонську спритність, пропонуючи глядачеві блокбастери, які ще минулого сезону тероризували кінопрокат, i так само не щодня пропонують класичні стрічки, від перегляду яких відмовитися ще важче.

Пришестя чарівного монстра

Пришестя чарівного монстра

Відколи мій «домашній улюбленець» (себто «тєлєк») удостоївся ласки бути підключеним до кабеля, я міцно підсіла на продукцію «новонародженого» каналу К1 (про його презентацію «УМ» розповідала в серпні минулого року). До орденоносної і «врочистої підключки» я кілька разів бігала дивитися цей канал до знайомих. Не сприйміть це за рекламу, але в рейтингу дорослого населення моєї сім'ї К1 посів чільне місце.

Закон чи все-таки дишло?

27 січня «УМ» писала про вимогу телекомпанії «ТЕТ» до Президента Віктора Ющенка накласти вето на нову редакцію Закону «Про телебачення та радіомовлення». Менеджмент каналу мотивував це звернення тим, що, мовляв, закон є антидемократичним, встановлює необмежені повноваження Національної ради щодо цензури в телерадіоінформаційному просторі, порушує права людини, суперечить Конституції та обмежує свободу слова в електронних ЗМI.

Аки Клеопатра...

Аки Клеопатра...

Поки наші телеглядачі інерційно переживатимуть разом з «1+1» душевні муки російської Каті Пушкарьової (брутально здерті з аналогічних мук колумбійської «миршавенької Бетті»), знімальна група «Не родись вродливою» засмагатиме під спекотним єгипетським сонцем і готуватиме для фанатів серіалу «некислого сурпрайза». Дихайте глибше!..

Сага про Ванюхiних

Сага про Ванюхiних

Потенціал жанру сімейної хроніки привертає увагу багатьох режисерів, проте дається він не всім. Навіть Джордж Лукас намагався зробити свої «Зоряні війни» в цьому епічному жанрі, проте вийшла мегафантастика. Прочитавши сценарій за романом Григорія Ряжського, режисер Юрій Мороз спершу хотів знімати «моралізаторську мелодраму», в результаті — 13 лютого глядачі каналу «1+1» побачать сімейну сагу «Діти Ванюхіна».