Четверо представників поліції в рамках "слідчого експерименту" скористалися послугами секс-працівниць для того, щоб викрити бордель у Києві. Один з них тричі заплатив за таку послугу.
Розслідування щодо ймовірного розстрілу окупантами цивільного автомобіля в Селидовому на Донеччині та вбивства місцевих мешканців проводять українські правоохоронці.
Служба безпеки та Національна поліція затримали ще п’ятьох поплічників російських спецслужб, які вчиняли підпали у Київській, Вінницькій та Сумській областях.
У Києві працівники ДБР затримали трьох посадовців Голосіївського РТЦК та СП, та трьох цивільних, які організували схему незаконного ухилення від мобілізації військовозобов’язаними.
На Черкащині в місті Сміла поліція затримала двох чоловіків, 32 та 40 років, які заробили на продажі гуманітарних авто для ЗСУ понад 31 мільйон гривень.