Володимир Лановий: Наступного року матимемо або зростання інфляції, або невиконаний бюджет

Державний бюджет наступного року викликав не тільки традиційні суперечки між владою та опозицією, а й доволі неоднозначне трактування його положень iз боку самої президентсько–прем’єрської команди. Так, урядові чиновники заявляють, що підготовлений ними документ є надзвичайно соціальним, і при цьому додають: бюджет є доволі жорстким. «УМ» спробувала з’ясувати: які саме категорії українців почуватимуться наступного року соціально захищеними, а до кого чиновницький розпис витрат повернеться спиною. Своєю точкою зору про головний фінансовий документ країни поділився доктор економічних наук, екс–віце–прем’єр України та колишній міністр економіки, колишній представник Президента у Кабміні, а нині президент Центру ринкових реформ Володимир Лановий.

Роберт Коссманн: «Якiсть обслуговування — це момент iстини»

Роберт Коссманн: «Якiсть обслуговування — це момент iстини»

За напрямок послуг для приватних клієнтів у Райффайзен Банку Аваль уже понад три роки відповідає заступник голови правління Роберт Коссманн. Пан Роберт, громадянин США, має багаторічний досвід роботи у банківській сфері різних країн. Одним iз пріоритетних напрямків роботи іноземного спеціаліста є запровадження в «найближчому великому банку» міжнародних стандартів якості обслуговування приватних клієнтів. Детальніше про це Роберт Коссманн розповів нашому кореспонденту.

Краще — ворог хорошого

Грудневе похолодання остудило святкову ейфорію підприємців, якi відстояли Майдан у боротьбі за ветування Податкового кодексу, що неабияк потріпав їхнi нерви суворими обмеженнями спрощеної системи оподаткування, які так і не відбулися.

Але свята мають звичай закінчуватися, і ось тут саме час розібратися, наскільки добре відчує себе бізнес після того, як iз настанням Нового року запрацює змучений поспішними нововведеннями основний податковий документ країни.

Вiтрила в гавані: дрібні, але багато

Вiтрила в гавані: дрібні, але багато

Рейсовий пасажирський кораблик уже хвилин 40 старанно обходив, роблячи передбачені зупинки та суворо дотримуючись при цьому графіка руху, всі закутки одного з найбільших європейських портів. І коли вже здавалося, що він остаточно заблукав між кранами, пакгаузами, контейнеровозами, попереду з’явився кінцевий пункт його маршруту — Гафен–сіті: яскравий приклад того, як креатив архітектора може зробити із закинутого та занедбаного старого порту суперсучасний, фешенебельний та дорогезний житловий район.

Це тільки один iз прикладів прагматизму північних німців, які свого часу зуміли перетворити цілком сухопутний Гамбург, що розташовується на відстані 110 кілометрів від моря, на суперморський порт — третій за величиною на Старому континенті. Завойований титул приносить їм не тільки прибутки від завантаження та зберігання товарів, — раз на рік тут відбувається найбільша у Європі виставка кораблів та яхт. 51–ша «Ганзебут Гамбург» показала, що дворічна криза у європейському суднобудуванні завершилася, і галузь знову стає прибутковою.

Напружені години «дерибану»

Напружені години «дерибану»

Учора урядовці підготували та презентували народові головний фінансовий документ наступного року. Продуктивність роботи Міністерства фінансів вражає: державний кошторис–2011 на базі нового Податкового кодексу явився на світ буквально через кілька днів після ухвалення того самого кодексу. Очільник Мінфіну Федір Ярошенко гордо показав на телекамери товстий фоліант блакитного кольору та повідомив, що якби його формували за старою податковою системою, ця книга була би у кілька разів об’ємнішою.

Новi можливостi для ощадливих

Депозитні продукти для фізичних осіб Райффайзен Банку Аваль четвертий рік поспіль визнаються кращими в Україні у рамках Міжнародного фестивалю–конкурсу «Вибір року–2010».

Гра на надрах

Гра на надрах

Спільне підприємство між «Нафтогазом України» та російським «Газпромом», схоже, таки буде. Причому навіть не одне, а цілих два. Витік інформації про наміри відбувся традиційно — відповідну заяву оприлюднила Москва — і більше нагадував тиск з боку російських партнерів на своїх українських колег. Точніше, переведення дискусії у публічну площину — аби друзям–колегам було важче протистояти ініціативам Кремля.

«Федоровичу, ви того... Не праві...»

«Федоровичу, ви того... Не праві...»

Сумний Микола Азаров на вчорашньому засіданні уряду яскраво ілюстрував собою філософську тезу — «Чи є життя після вето?». Перед початком вступного слова тричі зітхнув, і коли констатував факт заборони його податкового дітища, зітхнув ще двічі. А далі, не піднімаючи голови, намагався опонувати... самому лідеру!

Надійність і чесність

Репутація Райффайзен Банку Аваль знову отримала найвищу оцінку у межах регулярного дослідження іміджу найбільших українських банків, яке компанія GfK Ukraine здійснила у вересні 2010 року.