Авіаносець не злетить, доки «москаль» не заплатить...

Пілотам військово-морського флоту Росії дозволять тренуватися на базі українських Військово-морських сил, повідомляє «Форум». «Міністри оборони Росії та України досягли хороших домовленостей про використання цього тренувального комплексу. Чекаємо, що буде підписано відповідну міжурядову угоду», — розповів головний командуючий військово-морським флотом Росії, адмірал флоту Володимир Куроєдов. За його словами, підготовку на Наземному науково-випробувальному тренувальному комплексi авіації («Нитка»), що в Криму, російські пілоти палубної авіації почнуть уже наступного року.

Одіссея інтернатівців

Маленький і затишний Миколаїв пережив справжнє потрясіння. Цієї неділі п'ятеро вихованців миколаївської спеціальної школи-інтернату для дітей із фізичними та розумовими вадами № 2 втекли зі своєї обителі на дерев'яному човні по Південному Бугу. Втім хисткий човен перекинувся одразу недалеко від берега.

Спудеї Ющенки

Спудеї Ющенки

Дочка лідера «Нашої України» може відзначити День студента із найближчою подружкою — дочкою лідера Соцпартії Олександра Мороза, а з викладачів їй найбільше запам'яталася невістка Леоніда Кравчука, що читала історію культури.

Селянам — землю, киянам — «паї»

Селянам — землю, киянам — «паї»

Про киян, як і про життя у столиці, існує багато хибних уявлень — дехто київську прописку сприймає за манну небесну. А от і дарма — не така-то це й халва. Мешканці села Троєщина, що входить до Деснянського району столиці, минулого тижня зруйнували ці штампи. Оскільки проблеми із землею «троєщан» почалися саме відтоді, як загальні збори села проголосували за приєднання Троєщини до Києва.

«Приперчений» урок

Позавчора школа села Березівка Любарського району, що на Житомирщині, пережила несподіваний шок. Просто посеред уроку української літератури три одинадцятикласниці почали задихатися й втратили свідомість. Потім невідома задуха «підкосила» й інших підлітків. Як з'ясували згодом правоохоронці, «на вуха» рідний навчальний заклад поставили учні цього ж класу, які принесли до школи балончик для самозахисту і, розглядаючи «цяцьку», пирснули з неї...

Діти бувають кусачими тільки від бездоглядності?

Жахливий випадок стався в Хорватії — дванадцятеро малят жорстоко покусали свого одногрупника по яслах Фрейна Симича. Діти напали на малого, коли їхня няня вийшла з кімнати, щоб поміняти підгузники одному з вихованців, повідомляє «Оглядач».

По Києву ходжу, гранату ношу...

Заарештувати зловмисника, який погрожував підірвати бойову гранату в столичній кав'ярні на Печерському узвозі, вдалося вчора вночі київським правоохоронцям. На вуха міліцію поставив 20-річний безробітний полтавчанин, який навіть устиг витягнути з бойової гранати РГД-5 чеку. Що могло статися, якби не своєчасні дії правоохоронців, можна тільки здогадуватися, позаяк осколки від гранати такого типу розлітаються на 30 метрів.

Високо стою — весь Київ бачу!

Зараз Володимирська гiрка, як і прилеглі до неї столітній парк та дніпровські краєвиди, починає потроху «лисіти». Та для тих, хто не полінується ще цих вихідних піднятися на пагорб-плато, відкриється фантастичний золотий пейзаж і унікальний шанс побачити у «розрізі» всю Оболонь і Поділ.

Гвалтівник-невдаха

Кіровоградського маніяка спіймали днями співробітники Кіровоградської обласної прокуратури разом із правоохоронцями управління карного розшуку МВС України при спробі перетнути українсько-румунський кордон у Закарпатськiй області.

Мадридська трагедія

Учора Міністерство закордонних справ підтвердило невтішну інформацію, про те що знайдене італійською поліцією в Мадриді тіло належить 43-річному українцеві Василю Польовому («УМ» уже писала про цю трагедiю у попередньому номері). Його 27-річному товаришеві Олексієві Шведу таки вдалося видряпатися з того світу.