У Василькові чиновники вкрали 5,5 гектарів лісу
Прокуратура Київської області відкрила кримінальне провадження стосовно посадовців Васильківської райдержадміністрації, які ще у 2010 році незаконно передали чотирьом громадянам 5,5 га лісу нібито для ведення особистого селянського господарства.