Раз — і всі ми жебраки!

Раз — і всі ми жебраки!

Минув, грубо кажучи, рік від того моменту, коли українці, заплативши данину власними життями, обрали собі нову владу, близьких серцю «камікадзе» та вирішили будувати нову державу. Час минув, і ми можемо робити якісь висновки.

Хто і як «копає» під гривню

Хто і як «копає» під гривню

В Україні — черговий «чорний понеділок». Учора в обмінних пунктах курс нашої національної валюти обвалився одразу на півтори гривні. Тепер один «вічнозелений» купують за 27,70 гривнi, а продають за 29 гривень. Пропозиція «чорного ринку» — 30-32 гривні. Курс євро становить 30,5 при продажу та 31,2 гривні при купівлі.

Колонія у синьо-жовтих тонах

Колонія у синьо-жовтих тонах

За минулий місяць обсяги вітчизняного промислового виробництва обвалилися — у порівнянні з кризовим січнем-2014 — на 21,3%! Цікаво, що у «кризовому» січні минулого року наше промвиробництво впало до 2013 року на 10,7%. У 2013 році ми мали падіння на 4,7%, у 2012 — на 1,8%...

Народжені повзати, покиньте гейт!

Народжені повзати, покиньте гейт!

День 17 лютого я би пропонував відтепер щороку якось відзначати — особливо українцям, легким на підйом. Не святкувати, у жодному разі! А підняти мовчки келих і випити, не чокаючись і без тосту. Бо цього дня у нинішньому 2015 році тривала та непримиренна боротьба вітчизняної авіації зі своїми пасажирами нарешті набула ідеологічної бази: президент компанії МАУ Юрій Мірошніков дав напрочуд відверте інтерв’ю порталу ЦТС.

Розкіш банки шпротів

Розкіш банки шпротів

Останні експерименти Кабінету Міністрів і Національного банку вже кинули Україну в, користуючись термінологією льотчиків, плоский штопор. Вийти з якого набагато важче, ніж туди потрапити. Через стрімко здешевілу гривню продавці різко піднімають ціни на свій товар. Як наслідок — люди не мають змоги купувати його, обсяг ринку зменшується, продавці залишаються без виторгу й, аби не залишитися «у мінусах», додатково накручують ціни.

Економіка на марші

Початок учорашнього засідання Кабінету Міністрів затягнувся майже на годину. Нараду запланували в розширеному складі — за участю Президента, спікера Верховної Ради, голів обласних державних адміністрацій. І весь цей час присутні терпляче чекали, обмінюючись у кулуарах своїми думками про напад на Краматорськ та наші шанси на успіх у Мінську.

Скляні, крихкі і ненадійні...

Скляні, крихкі і ненадійні...

Українці забрали із банківських рахунків та поклали «під подушку» майже 200 мільярдів гривень. Якщо точніше, то 55 мільярдів гривень та 9,4 млрд. доларів. Це значно більше, ніж хоче отримати наша держава у вигляді чергового траншу від Міжнародного валютного фонду!

Другий виліт камікадзе

Другий виліт камікадзе

Традиційний японський камікадзе — тобто льотчик-смертник у білому шарфі на шиї — здійснював лише один бойовий виліт. Його український аналог — уряд Арсенія Яценюка — взяв старт уже двічі. Перший раз — після Майдану, другий — після виборів. Японський пілот зазвичай успішно вражав ціль, на жаль, втрачаючи при цьому життя.

«Кіборги» для нашої перемоги

«Кіборги» для нашої перемоги

...У просторому складі — стоси коробок із заводським маркуванням. У кожному з них — армійське взуття, так звані «берці». Нестачу обмундирування, а особливо якісного взуття, нині, як відомо, гостро відчувають на передовій. Саме тому виробничі потужності підприємства «Талан» працюють у три зміни, а люди добровільно відмовлялися від літніх відпусток — аби виконати військовий контракт.

Суперечка, яка пахне аміаком

Слідом за курсом долара в Україні під шумок інфляції тягнуть угору ціну всього, що тільки може дорожчати. Але в деяких випадках підвищення тарифів державними структурами спрацьовує проти самої держави. Зокрема, такою є ситуація з перевалкою аміаку. А як повідомляє Gazeta.ua, в цій царині українські розцінки віднедавна можна вважати найвищими у світі!