Жіноча збірна України з футзалу вперше в історії здобула «срібло» чемпіонату Європи

Після «бронзових» нагород на Євро-2022 від української команди у цьогорічному Фіналі чотирьох чекали як мінімум такого ж результату, проте були і сподівання на боротьбу за «золото».

Теги: спорт

Вперше в історії: жіноча збірна України з футзалу потрапила до фіналу чемпіонату Європи

Жіноча збірна України з футзалу у матчі півфіналу чемпіонату Європи проти Угорщини здобула перемогу з мінімальним рахунком 2:1, що дозволило українкам вперше в історії вийти у фінал Євро.

Українські спортсмени ініціювали заборону участі росіян у Олімпіаді-2024

Не допустити участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських Іграх 2024 – з таким проханням звернулися до мера Парижа Анн Ідальго з Олімпійські чемпіони Володимир Кличко, Лілія Подкопаєва та Олег Верняєв. Майбутня Олімпіада має відбутися у французькій столиці.

Поки без медалей, але з квотою: з чим українські біатлоністи йдуть на завершальний етап Кубка світу

Після головного старту — чемпіонату світу, котрий цьогоріч приймав німецький Оберхоф — біатлонний сезон поступово наближається до завершення.