У шию гнати таку Генпрокуратуру!
Тиск хабарів доведе до гільйотини і Белграда
Коаліція стурбована тим, що на Конституційний Суд «чиниться тиск». Звісно, не з її боку — тут «більшовикам» турбуватися немає сенсу. Тиском вони вважають, зокрема, звинувачення суддів КС (а точніше, поки що однієї судді — Сюзанни Станік) у корупції, які лунають від спецслужб. «Щоденно у пресі ведеться активна послідовна і жорстка дискредитація Конституційного Суду в цілому», — зазначила в ефірі «5-го каналу» координатор парламентської більшості, лідерка фракції Партії регіонів у Верховній Раді Раїса Богатирьова. Поспівчувавши «конституційним суддям», пані Богатирьова закликала «будь-якою ціною зберегти довіру» до КС, адже якщо впаде цей «єдиний і особливий інститут конституційної юрисдикції, то на заміну йому може прийти тільки Конвент із гільйотиною».
Одне «Я» — добре, але два «Ю» — краще
Якби вибори до Верховної Ради відбулися всередині квітня, то перемогу на них, як і раніше, одержала б Партія регіонів: вона набрала б 35,5% голосів. Але жодних підстав для радості не мала б колега ПР по коаліції — Соцпартія. Дітище Олександра Мороза назбирало б лише 1,2%. Таким є результати опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології. Варто відзначити, що КМІС наводить показники з числа тих, хто не висловив наміру не голосувати.
Подайте бідним «регіоналам»!
Голова політвиконкому Партії регіонів, віце-прем'єр-міністр Володимир Рибак звернувся до керівників підприємств із письмовим проханням про надання партії безповоротної фінансової допомоги. Про це пише газета «Коммєрсант-Україна», яка одержала текст звернення Рибака з приймальні керівника одного з великих підприємств на південному сході країни. У листі наголошується, що ПР включено до реєстру неприбуткових організацій «з ознакою неприбутковості 0008 «Політичні партії». Тут же вказаний розрахунковий рахунок Партії регіонів у Київській філії Першого українського міжнародного банку. Звернення, в якому міститься прохання про надання матеріальної підтримки, датується 6 квітня 2007 року. Тобто воно вийшло через кілька днів після підписання Президентом указу про дострокове припинення повноважень Верховної Ради V скликання.
Третій термін в ім'я свободи слова
Президент Віктор Ющенко зустрівся з головою Національної спілки журналістів Ігорем Лубченком. Нагадаємо, на з'їзді журналістів України, що відбувся наприкінці минулого тижня, Ігоря Федоровича обрали на цю посаду на третій термін.
Бий журналіста!
Бити журналістів у нашій країні не заборониш. І не лише народним депутатам, як сумнозвісний Олег Калашников, а й, мабуть, будь-кому. Принаймні так вважають служителі закону — ті, хто мав би карати охочих перешкодити журналістській діяльності, аби іншим потім «неповадно було».