«Бритоголові» активізувалися

В останні дні жовтня відбулося одразу дві резонансні події, які засвідчили, що питання расової терпимості в Києві ще залишаються вкрай актуальними. Принаймні для молодчиків, які голять голову й вважають себе захисниками етнічної чистоти нації.

Міліція була не з народом, а з Вітренко?

Міліція була не з народом, а з Вітренко?

На Богомольця, 10 таки визнали, що їхнi чернігівські підлеглі неналежно виконували службові обов'язки під час інциденту 5 вересня біля Катерининської церкви, натомість активістів Молодіжного національного конгресу (МНК) визнано такими, що діяли в рамках чинного законодавства. Принаймні про це повідомляють в інформцентрі МНК з посиланням на лист з МВС.

Увага! Рейдери на борту!

Позавчора семеро озброєних чоловікiв захопили судно «Кілія», що стояло на ремонті на території Херсонського суднобудівного заводу. Екіпажу судна лише здалеку показали якісь «папери», що нібито свідчили про право власності австрійської компанії «Агельмайне Бетайлігунгсфервальтунгс-унд Хандельс ГмбХ» на «Кілію», заборонили користуватися телефонним зв'язком, після чого всіх моряків вивезли з території заводу й доставили до управління «Херсонського морського торговельного порту».

Будував дачу — спіймався на «гарячому»

Будував дачу — спіймався на «гарячому»

Ще донедавна картина, з якою зіштовхнулися днями у Повітряних силах, була звичною. Солдати на будівництві дачі для якогось генерала чи полковника — кого цим здивуєш? Утім півтора року тому, коли Президент представляв нового міністра оборони Анатолія Гриценка, однією з численних вимог Верховного головнокомандувача була й вимога покінчити з ганебним явищем солдатського рабства. Наразі не можна з упевненістю сказати, що командири насправді відмовилися використовувати безплатну працю строковиків, але принаймні відтепер добре розуміють, що за це їх чекає покарання. До того ж i в самих Збройних силах подібні випадки більше не приховують.

«Кримський гамбіт»

Перша книга фонду мала назву «Донецька мафія» й була видана рік тому. Тоді вона спричинила певний ажіотаж, адже на сторінках книжки йшлося про корупційну діяльність урядовців і політиків з Донеччини. Окремі герої видання навіть почали судитися з авторами, зокрема й з керівником проекту Борисом Пенчуком, відомим своїм протистоянням з колишнім головою Донецької облради, а нині депутатом від Партії регіонів Борисом Колесниковим: через оборудки навколо торгового центру «Білий лебідь».

Іракська «шабашка»

Ірак залишається однією з найнебезпечніших «гарячих точок» планети, а повідомлення про вибухи, розстріли та викрадення людей на території Межиріччя у випусках новин не припиняються. Втім навіть після виведення українського миротворчого контингенту менше року тому тут продовжує литися українська кров.

Попереду - евакуатор

Про таку ініціативу столичної влади днями повідомив заступник голови Київської міськдержадміністрації Денис Басс. Справа в тому, що у столиці виникла ледь не критична ситуація - автівок більшає, вільних місць для паркування бракує, тому водії ставлять машини будь-де.

«Жучки» з кондиціонера

Цей випадок нагадує справжній детектив. Ще б пак! Адже «прослушку» в кабінеті голови Республіканського комітету із земельних ресурсів АРК Миколи Голубєва знайшли випадково й лише за збігом обставин. Минулої п'ятниці звичайний електрик замінював електролампи в кабінеті високопосадовця автономії, тоді як сам пан Голубєв перебував на лікарняному.

«Меля», за тобою ще один грішок!

«Меля», за тобою ще один грішок!

Минуло півтора тижня відтоді, як Генпрокуратура не знайшла достатньо доказів вини й звільнила з-під варти Олександра Мельника - депутата Верховної Ради Криму від Блоку «За Януковича!», підозрюваного в численних убивствах і відомого в кримінальних колах на прізвисько «Меля».

«Громадяни, а що ви тут розкопуєте?»

Що таке «чорна археологія» - пояснювати не потрібно. Багато хто знає про цей різновид кримінальної діяльності, який вкрай рідко стає предметом уваги правоохоронних органів. Тоді як міліція розшукує вбивць, гвалтівників та грабіжників, така собі каста «псевдоісториків» ледь не відкрито торгує духовними та матеріальними цінностями народу, викопаними з курганів, на місцях відомих історичних подій та забутих стародавніх поселеннях.