А що у сябрів?
У сусідній державі — вибори.
Конкуренти вагомі вже вибули.
У сусідній державі — вибори.
Конкуренти вагомі вже вибули.
Вельмишановні панове! У зв’язку з безсовісною, нахабною вирубкою лісу в Україні потрібно негайно збільшити експортне мито на ліс-кругляк, лісоматеріали, напівфабрикати, дрова!
Затишшя також потрібне.
Ще кажуть: либонь, перед бурею...
Тільки не це! Тільки не це!
Наше містечко вже не райцентр!
«Індексація пенсій буде! А разом із нею — і нова стратегія зростання пенсій. Ініціатива полягає у планомірному підвищенні виплат — уже до 2023 р. розмір середньої пенсії зросте на 1200 грн!» — запевнила колишній міністр соцполітики О. Соколова.
Хто ж автор «Слова про похід Ігоря»? Відповідь — у моїй щойно виданій книжці «Слово про антського короля Божа». Ходина, як довільно називають його деякі дослідники, не вказав ні свого імені, ні прізвища з тієї ж причини, що й автор «Історії Русів», який остерігався розправи від царських слуг.
Гроші, гроші. Всюди гроші
Беруть гору над людьми.
Люди, ви ж за те голосували
Рік тому в щасливім забутті,
Дорогі українці, молоді господарі землі! До вас насамперед моє слово. Уявімо собі, що на життєдайній нашій планеті враз пропала незамінна і свята прісна вода. Тут не треба особливої фантазії. Кожному ясно.