Дорослі ігри в дитячому садку

Дорослі ігри в дитячому садку

До кременчуцьких правоохоронців із заявою про зґвалтування 13–річної доньки звернулася її мати. Міліціонери швидко затримали підозрюваного — 28–річного громадянина Російської Федерації, що гостював у родичів. Останній не заперечував: інтим з юною симпатичною дівчиною в нього таки був, але після тієї заяви він над усе хотів би подивитися «скривдженій» у очі... Адже вона зовсім не виглядала неповноліт­ньою (це, до речі, підтверджують і співробітники міліції), а тим більше «невинною овечкою». Бо ж сама підійшла до чоловіка для знайомства, потім вони гуляли по місту, пили пиво, а вже після опівночі забрели на територію одного з дитячих садків, де у надвірному павільйоні для дитячих ігор продовжили «дорослі» розваги... за обопільною згодою, без жодних видимих ознак фізичного насилля.

Чиї це «бакси» лежать?

Днями у центрі Полтави, поблизу кооперативного університету, пенсіонерка знайшла справжнісінький скарб. Загорнутий у прозорий поліетилен стосик стодоларових купюр просто на її очах загубив молодик, який дуже кудись поспішав. Тож не відреагував навіть на вигуки–прохання немолодої жінки повернутися за своїм добром. Але ту втрату бачила не тільки вона. Майже одразу до пенсіонерки підійшов чоловік і запропонував «по–чесному» поділити більш ніж вагому суму на двох.

«Дітище» Хрущова — без тріщин

«Дітище» Хрущова — без тріщин

Цими днями в полтавському корпункті «УМ» й далі лунають телефонні дзвінки стосовно надійності Кременчуцької ГЕС, її спроможності пропустити через свої нутрощі «велику воду» Дніпра за нинішнього паводка та витримати натиск льодоходу. Зазвичай телефонують мешканці розташованого нижче греблі гідроелектростанції Кременчука, схвильовані роздмухуваними деякими місцевими ЗМІ чутками про появу на «тілі» ГЕС «тріщин», крізь які нібито вже просочується вода. Тим паче що згадану «будову комунізму», яку особисто відвідував тодішній перший секретар ЦК КПРС Микита Хрущов, зі значним випередженням графіка споруджували більш ніж півстоліття тому, в часи, коли над усе треба було «наздогнати і перегнати» Америку...

Електронний гаманець із «діркою»

Електронний гаманець із «діркою»

Несподівану «дірку» у своєму пластиковому «гаманці» нещодавно виявила студентка одного з полтавських ВНЗ, яка мешкає у селі Базилівщина Машівського району. З її банківського рахунку почали «випаровуватися» кошти. Віртуальні грошики невеликими сумами, але досить регулярно поповнювали скарбниці двох найбільших вітчизняних операторів мобільного зв’язку. Отже, хтось розмовляв по мобілці за чужий рахунок!

«Ментівські» війни

Конфлікт між чотирма молодиками в цивільному і 25–річним помічником прокурора Полтави стався поблизу міського будинку та міського управління міліції. Як з’ясувалося, троє з учасників бійки були міліцейськими старшими лейтенантами. Працівник прокуратури, повертаючись із роботи, нібито почув від них нецензурну лайку. А коли зробив зауваження, нетверезі правоохоронці накинулися на нього з кулаками. Співробітник прокуратури вистрелив із травматичного пістолета, але це не допомогло: його збили з ніг і «місили» ногами, поки той знепритомнів.

«Слонячі» купання

Кожен середньостатистичний кременчуківець, який мешкає в забезпеченій більшістю благ цивілізації квартирі, за добу споживає 352, 5 літра води. Отже, за місяць — понад 10 із половиною тонн! Саме такі показники водоспоживання нещодавно за суто науковою методикою «вирахували» запрошені в наддніпрянське місто фахівці Харківської національної академії міського господарства. Згадані цифри практично не відрізняються від діючих у місті норм, від яких «танцюють» тамтешні комунальники при нарахуванні оплати за всі без винятку «водні процедури» (зазначимо, що кременчуцькі «мірки» близькі до тих, які застосовуються у більшості наших міст).

«Загальнодержавний» сором

«Загальнодержавний» сором

Позавчора Полтавська облдержадміністрація офіційно звернулася до уряду з проханням терміново виділити 30 мільйонів гривень на ремонт двохсот «полтавських» кілометрів стратегічної автомагістралі Київ—Харків—Довжанський. При цьому йдеться фактично про найелементарнішу дорожню «косметику», власне, «латання» величезних ям та вибоїн, які «оголилися» після танення снігу та льоду. Адже для необхідних при підготовці до Євро–2012 капітального ремонту та реконструкції одного лиш відрізку цієї дороги від Лубен до Полтави потрібно 6 мільярдів гривень (в ОДА сподіваються на залучення кредитних ресурсів Світового банку). Сьогодні ж не до європейського лоску та «жиру».

Нічний горщик — на голову сусіду?

Днями відповідну постанову підписав виконувач обов’язків головного санітарного лікаря міста Віктор Самойленко. Бо ж саме такі відключення помешкань хронічних боржників (у «святцях» «Кременчукводоканалу» йшлося насамперед про тих, чиї борги за послуги водопостачання та водовідведення сягали понад півтори тисячі гривень), згідно з висновками санепідемстанції, «призводять до забруднення прибудинкових територій, під’їздів та можуть призвести до спалахів інфекційних захворювань серед населення міста». Так говорилося мовою офіціозу.

Інтерактивний фейс–контроль

Табличка з написом «зачинено» на дверях салону гральних автоматів у центрі Лубен насправді була шлагбаумом тільки для «ненадійних» клієнтів. Щоб їх «відшити», тут після заборони грального бізнесу запровадили подвійний фейс–контроль. Кожному потенційному відвідувачу спершу належало «сподобатися» камері відеоспостереження, вмонтованій у віконечко вхідних дверей, а потім ще й адміністратору зали. Тільки його особистий дозвіл давав гравцям омріяну перепустку. Перевага тим, кого господарі салону знали в обличчя.

Розсекречені файли

Про несанкціоноване «витікання» інформації, яка стосується останніх технічних розробок новітнього обладнання і зберігається на електронних носіях, керівники одного з машинобудівних підприємств Кременчука дізналися наприкінці минулого року. Саме тоді вони звернулися до співробітників облуправління СБУ Полтавщини з проханням «вирахувати» зловмисника чи зловмисників, які «присмокталися» до файлів із обмеженим доступом заводської комп’ютерної мережі. Невдовзі оперативники спецслужби затримали працівника згаданого підприємства «на гарячому», тобто при спробі винести за його територію носій із тільки–но «скачаною» технічною інформацією.