«Троньку неможливо було відмовити. Він заворожував харизмою»

«Троньку неможливо було відмовити. Він заворожував харизмою»

Музей народної архітектури та побуту в Пирогові, Музей Великої Вітчизняної війни, Успенський собор Києво–Печерської лаври, Золоті ворота – це традиційно найбільш відвідувані туристами місця в Києві. Та мало хто знає, що ці скарби історії існують зараз завдяки лише одній людині — Петру Тимофійовичу Троньку.

Кольорове навчання

Кольорове навчання

Новий навчальний рік для учнів ліцею №10, що в Марганці на Дніпропетровщині, почався творчо та незвичайно. Ті, хто переступив поріг школи, були здивовані перш за все її зовнішнім виглядом: стіни рідної альма–матер «вбралися» в усі кольори веселки.

Хто в ліс, хто в ресторан, хто спати...

Хто в ліс, хто в ресторан, хто спати...

Завтра для понад трьох мільйонiв українських школярів пролунає останній дзвоник. Найзворушливішим свято буде для одинадцятикласників — вони востаннє цього дня вишикуються на урочисту лінійку та сядуть за шкільні парти.

Колапсу не буде

Традиційно щороку в останню неділю травня українська залізниця вводить новий графік руху поїздів, який вступить у дію вже цієї неділі опівночі. Графік, зокрема, передбачає курсування територією України 291–го пасажирського потяга, з яких 93 — сезоннi (75 курсуватимуть до Криму).