Зозулина совість

На околиці Луцька випадкові перехожі, поспішаючи серпневого вечора додому, почули в кущах дитячий плач. Плакало немовля, залишене вмирати просто на траві.
Медики, які оглянули хлопчика, сказали, що народився той 4-5 діб тому, маючи цілком задовільний стан і вагу близько 3 кілограмів. Пролежав він не дуже довго, тому ознак переохолодження або слідів укусів тварин, на щастя, не мав.

Ударимо ділом по торгівлі тілом

Про досвід протидії торгівлі людьми йшлося на міжнародному семінарі «Співпраця і обмін досвідом державних організацій Білорусі, України і Молдови з протидії торгівлі людьми», що в ці дні триває в Києві під егідою спецпроекту Євросоюзу й Програми розвитку ООН. У форумі беруть участь представники правоохоронних структур, соціальних служб, міністерств і комітетів трьох країн. Також тут активно працюють і національний координатор програми «Ла Страда-Польща» Стана Буховська, і незалежний експерт з Німеччини Маріон Беккер. Українську секцію очолює Катерина Левченко — радник міністра внутрішніх справ України з прав людини й гендерних питань, вона ж президент жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна».

Помста за звільнення

Помста за звільнення

Ця трагедія неабияк сколихнула найбільше місто столичної області — Білу Церкву. Там невідомі злочинці вирізали майже всю родину — матір і двох її дітей. Глава сімейства у цей час був на заробітках у Росії.

Чотири курки вивели на зниклу безвісти

Про те, що насправді сталося в селі Велика Вовнянка Таращанського району, вдалося дізнатися після затримання 20-річного Рауля С. (ім'я змінене), раніше судимого за хуліганство. Напередодні в селі Мала Березянка невідомі потрошителі сільських хлівів украли в пенсіонерки чотирьох курей. Тінь упала на Рауля. Крім того, його підозрювали в крадіжці вантажівки МАЗ із місцевого сільськогосподарського підприємства, яку злодій розбив і залишив на дорозі. Тож у село терміново виїхала мобільна група міліції.