Угорщина викликала посла Росії через зневагу до революції 1956 року

Міністерство закордонних справ Угорщини викликало посла Росії у Будапешті через зневажливий коментар генерального директора державної агенції «Россия сегодня» Дмитра Кисельова про революцію 1956 року.