«У 2015–му буде шанс перемогти...»

Непідписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом мов грім серед ясного неба сколихнуло громадськість України. Самі по собі аргументи уряду мають об’єктивні підстави, адже кожен працюючий українець на власному гаманці відчуває занепад економіки. Питання в іншому: чому Прем’єр мовчав раніше?

«Не хочу бути рабом у своїй країні»

Наші студенти запалили світло в кінці тунелю, і тепер Євромайдан крок за кроком рухається на вихід. Вихід до свободи слова, вихід до демократії. Різні гасла лунають на Майдані, та чоловік, який сказав: «Хочу, щоб у нас була щира українська влада!» — без сумніву, ввійде в історію.

Елегантна львів’янка

Травень 2011 року. Рано–вранці ми поверталися через Будапешт із Відня до Львова. Турфірма зробила нам подарунок — екскурсію старовинним центром міста Лева. А надворі квітував сонячний травень.

Мільярдере, дай мільйон!

Я, громадянка України, хочу через вашу газету звернутися до правлячої еліти нашої країни. Мені цікаво, звідки у нас беруться мільярдери, а скарбниця порожня? Фабрики, заводи стоять, а які й працюють, то в тіні. Мабуть, із тієї тіні й мільярди беруть.

Парадний синдром

Відшуміли гучні офіціозні (у стилі останніх застійних часів радянської влади) святкування 70–річчя визволення Києва від фашистських загарбників. Знову лунали віншування на адресу загиблих героїв, мужніх воїнів, що здобули перемогу. Вшановували ветеранів (цікаво, скільки серед них тих, хто форсував Дніпро у 43–му?).