Ревізія мерії

Не встиг черкаський мер Сергій Одарич похвалитися, як влада міста «за один рік зробила капітальний ремонт майже тридцяти кілометрів головних магістралей міста», як свою новину оприлюднила прокуратура Черкас. За словами заступника прокурора міста Юлії Пасічної, Соснівський районий суд м. Черкаси задовольнив подання прокуратури про надання дозволу на проведення ревізії в міській раді.

Вона — не героїня

Коли списки для нагородження почесним званням «Мати–героїня», які підготувала Черкаська міська рада, проглянули у прокуратурі міста, то виявили там прізвище 74–річної багатодітної матері, котра виховала сина–злодія.

Смерть за зауваження

Дикий кримінальний випадок стався вночі у селі Іванівка Чигиринського району — там убили людину тільки за те, що вона необережно зробила зауваження іншій. Один селянин, зателефонувавши до міліції, розповів, що до нього по допомогу прийшов порізаний 66–річний сусід. Мовляв, у його хаті зарізали людину.

Єнот у Черкасах

Пухнастий звір, який у цю пору року має міцно спати, практично пробрався в центр міста. Навпроти спорткомплексу «Спартак» його знайшли в півтораметровiй ямі. «Він поводився спокійно, не проявляв агресивності. Був наляканий», — розповів «УМ» Сергій Синявський, працівник комунального підприємства, який визволяв із ями чотирилапого невільника.

У Черкасах буде свій Бродвей

У Черкасах буде свій Бродвей

У вихідні і святкові дні столичний Хрещатик уже років десять перетворюється на зону, куди автомобілям в’їзд заборонено. У Черкасах, де одна з центральних вулиць має таку ж назву, теж планують зробити Хрещатик пішохідною зоною. Але батьки міста ще думають, чи стане ця вулиця пішохідною лише на вихідні, чи й у будні також. Але це буде не єдиною родзинкою Хрещатика, який планують перетворити на привабливу для туристів і самих городян зону.

У патрульні б я пішов

Наводити порядок на вулицях Черкас відтепер виходять не лише міліціонери, а й народні дружинники. Як у радянські часи, в місті вирішили відновити роботу цих добровільних помічників правоохоронців і вже сформували такі підрозділи. Ініціатором створення давно забутих громадських формувань виступила Черкаська міська рада.

Незгодні, встаньте!

На офіційному заході, який до Дня Соборності черкаська обласна влада влаштувала в обласному драмтеатрі, на сцену несподівано вийшли п’ятеро опозиціонерів. І доки звучало «Ще не вмерла...», перед вщерть заповненим залом, де зібралися чиновники з усіх районів Черкащини, вони розгорнули великий плакат: «Свободу політв’язням!».

Два мільйони «зацвіли»

Крапку в історії про неякісний ремонт у приміщенні канівського музею Тараса Шевченка на Чернечій горі поставив Господарський суд міста Києва. За позовом заступника прокурора Черкаської області в інтересах держави, які представляло Головне управління капітального будівництва Черкаської облдержадміністрації до корпорації «Укрреставрація», Феміда ухвалила рішення стягнути з «Української спеціальної науково–реставраційної проектно–будівельно–виробничої корпорації» заборгованість за неналежне виконання робіт з гідроізоляції підземних споруд у музеї.

Підземна аптека

У центрі Черкас на розі бульвару Тараса Шевченка та вулиці Остафія Дашкевича нині велика яма, яку не закопують. Як з’ясувалося, під час проведення водогону там було виявлено залишки старовинної будівлі, у якій збереглися навіть арочні склепіння.

Сніг іде, а ми асфальтуємо

Сніг іде, а ми асфальтуємо

І це викликає неабияке здивування та обурення жителів міста. Але, як з’ясувалося, міська влада не закопує гроші в асфальт, а рятує місто від бездоріжжя навіть у січні. Тільки за один день у Черкасах на проспекті Хіміків було покладено 650 тонн щебенево–мастильного асфальтобетону.