Яценюкгейт

Яценюкгейт

Аби ніхто не заважав твоїм корупційним діям, треба очолити боротьбу з корупцією! Здається, нинішній Кабмін Арсенія Яценюка взяв на озброєння саме цю цинічну тезу. Адже про масштабні зловживання у нинішній виконавчій владі говорять уже не тільки пересічні українці, а й державні чиновники.

Полетять КЛОЧКИ по закоулочках

Полетять КЛОЧКИ по закоулочках

Північноукраїнські області — територія, яка, за логікою останніх подій, має бути в зоні особливої уваги керівництва держави. Головним чином, через багатокілометровий україно-російський кордон, що в будь-яку мить може перетворитися на гарячу точку. Постійне відчуття небезпеки згуртовує людей: на Сумщині, наприклад, з’явилися одні з перших у державі волонтерські організаці; фермери, робітники, представники дрібного бізнесу розповідали «УМ», як вони по крихтах збирають кошти і самі, як уміють, зводять захисні споруди на кордоні.

Мільйонер із будинку під куполом

Мільйонер із будинку під куполом

...16 січня 2014 року: «сильна як ніколи», за словами її лідерів, Партія регіонів проштовхує у Верховній Раді пакет диктаторських законів. Тих самих, які коштували нашому народові не один десяток людських життів. У сесійній залі — всі «диригенти» абсолютно незаконного, але політично «правильного» голосування.

«Кіборги» для нашої перемоги

«Кіборги» для нашої перемоги

...У просторому складі — стоси коробок із заводським маркуванням. У кожному з них — армійське взуття, так звані «берці». Нестачу обмундирування, а особливо якісного взуття, нині, як відомо, гостро відчувають на передовій. Саме тому виробничі потужності підприємства «Талан» працюють у три зміни, а люди добровільно відмовлялися від літніх відпусток — аби виконати військовий контракт.

М і Б сиділи на трубі

М і Б сиділи на трубі

В останні дні старого року у пресі з’явилася інформація, напрочуд неприємна для нової української влади. Одного із «сірих кардиналів» вітчизняної політики — члена прем’єрського «Народного фронту» Миколу Мартиненка — прямо звинуватили у корупції! За яку йому, за європейським — не російським (!) — законодавством може «світити» цілком реальний тюремний термін — 5 років ув’язнення.

«А тепер я покатаюсь!»

«А тепер я покатаюсь!»

2 вересня нинішнього року ми опублікували статтю «Крадіжки під прикриттям», де описали, як оточення Віктора Януковича вивело із харківського підприємства «Турбоатом» 2,6 млрд. гривень. Головний фігурант справи — директор Віктор Суботін — чомусь відчув себе ображеним. І подав на «Україну молоду» до суду.

Привласнив мільйони доларів? Тоді тобі в міністри

Привласнив мільйони доларів? Тоді тобі в міністри

Боротьба з корупцією у нашій державі знову підозріло починає нагадувати пріснопам’ятні часи Віктора Януковича, коли чиновники крали і «боролися» на телекамери. А потім знову «боролися» і ще завзятіше крали. Бо нині складається враження, що корупцію і хабарництво у нашій державі ніхто і не планує скасовувати.

Віра Ульянченко: Ми порушили гостру, раніше не торкану проблему зубожіння села. І отримали підтримку

Віра Ульянченко: Ми порушили гостру, раніше не торкану проблему зубожіння села. І отримали підтримку

Сьогодні, коли інтрига номер один поствиборчої України — формування правлячої коаліції — починає потроху відходити на задній план, все більшу увагу суспільство починає звертати на інших учасників передвиборчих перегонів. Особливо на тих, які найбільше здивували.

Під тінню «чорного орендатора»

Під тінню «чорного орендатора»

Закон в Україні закінчується на під’їздах до села Лепетиха Березнегуватського району Миколаївської області. Якщо до меж села маємо, хоч із застереженнями, але більш-менш правову державу, то далі — територію, яку не контролює навіть здоровий глузд. І об яку розбиваються потуги Академії наук, місцевої райдержадміністрації, міліції, прокуратури, КРУ.

Податкова проти податків

Податкова проти податків

Головна біда наповнюваності держбюджету, як заведено вважати, — це спад в економіці та її тінізація. Але виявляється, що не тільки. Іноді державні фіскальні служби категорично відмовляються... брати гроші у підприємців, які за всяку ціну прагнуть заплатити їм ці кошти. І при цьому блокують відродження бізнесу. Яскравий приклад — діяльність підприємства «АТЕК», трудовий колектив та акціонери якого прагнуть відновити платоспроможність підприємства і розрахуватися з боргами. На жаль, поки що безуспішно.