Комерційне коливання наведення

Принаймні у тому, що ЧФ РФ порушує угоду про статус та умови перебування флоту на території України, здаючи в оренду комерційним структурам вітчизняні радіочастоти, впевнений перший командувач Військово–Морських сил України, віце–адмірал Борис Кожин. «Радіочастоти, які діють на території України, є власністю Української держави, а для військових потреб російського флоту на орендованій ним території лише тимчасово надаються визначені частоти», — наголосив Кожин, повідомляє УНІАН.

«Рудя догрався»

«Рудя догрався»

Виборче гасло однієї з політичних сил спрацювало відносно екс–міністра транспорту. У суботу пізно ввечері бійці спецпідрозділу «Альфа» Служби безпеки України на підставі рішення Печерського суду Києва затримали Миколу Рудьковського, якого підозрюють у зловживанні службовим становищем на посаді глави Мінтрансу. Зокрема, йдеться про авіаперельоти чиновника та його друзів і подружок за державний кошт до Парижа, Токіо та низку інших порушень (ч.5 ст. 191 ККУ; тягне на 7—12 років із конфіскацією).

Біда прийшла надвечір

Біда прийшла надвечір

У результаті потужного вибуху будинку по вулиці Костюшка у самому центрі Львова загинув чоловік. Після кількох годин відчайдушних спроб еменесникам таки вдалося витягти з–під завалів ще десятьох людей. Дев’ятеро і досі перебувають у шоковому стані. Їх направили до лікарні швидкої допомоги, де з ними працюють психологи. А ось Світлані Хлєбніковій пощастило менше. «Наразі вона перебуває в реанімаційному відділенні у важкому стані, оскільки отримала понад 50 відсотків опіків шкіри. Сказати, чи є загроза її життю, поки що не можемо», — повідомили «УМ» в опіковому центрі 8–ї лікарні Львова.

Поганим охоронцям журналісти заважають

Злива пограбувань банківських установ не лише в столиці, а й інших містах України вже давно наводить на запитання: невже декількох злодіянь не достатньо, щоб зробити висновки і докласти максимум зусиль і охорони, унеможлививши злочини у майбутньо­му. Приміром, лише за минулий рік в Україні було пограбовано 62 фінансові установи. Особливо гострою ця проблема виглядає на тлі виплат втрачених компенсацій вкладникам Ощадбанку. Очевидно, саме з цих мотивів журналісти «Нового каналу» і вирішили перевірити, наскільки важко було б злодіям заволодіти грошима, по які люди, здебільше літнього віку, із самого ранку щодня стоять у чергах.

Коледж іде в академію. А викладачі — на вулицю?

Коледж іде в академію. А викладачі — на вулицю?

Поки «помаранчеві» лідери шукають способи виконати виборчі обіцянки й таки провести перевибори мера столиці, міськдержадміністрація невпинно продовжує свій наступ уже не тільки на культурні, а й освітні заклади Києва. Заручившись підтримкою окремих чиновників ще зі старого складу уряду, команда «Льоні–космоса», незважаючи на шалену критику, й далі продовжує «реформи». А працівники Київського державного коледжу естрадного та циркового мистецтв перешіптуються, що реорганізація коледжу робиться зовсім з іншою метою...

Тінь Звягільського

Рада орендарів сумновідомої копальні, де в результаті вибуху 18 листопада минулого року загинули понад сто гірників, минулого тижня прийняла відставку свого шефа Юхима Звягільського. Про це повідомляє донецький інтернет–сайт «Острів» із посиланням на джерело, близьке до менеджменту підприємства.

Генплан до суду доведе

Відповідну заяву з проханням скасувати прийняте депутатами рішення подано до Господарського суду столиці. Йдеться про виділення народними обранцями Київської міськради наділу площею 21,4 гектара ТОВ «Рибальський рай» для здійснення рибогосподарської діяльності на озерах Дверець і Карачун. Окрім того, прокуратура наголошує: 12,9 гектара землі взагалі належать до земель лісового фонду. Відтак правоохоронці вважають ці дії депутатів незаконними, оскільки у затвердженому в 2005 році Генеральному плані міста зазначена земельна ділянка визначена як рекреаційна зона.

Дихай вільніше — пиши в Україні

Не витурювати до Росії, де його життю нібито загрожує небезпека, редактор кемеровської регіональної газети «Російський репортер» та керівник місцевого відділення опозиційного «Об’єднаного громадянського фронту» пан Косвинцев просив нашу владу ще в лютому 2007 року. За його словами, у РФ недругів нажив через публікацію низки матеріалів, в яких викривав корупцію серед місцевих чиновників, у високих міліцейських колах, а також за співробітництво з опозиційною «Новою газєтою», де свого часу працювала покійна нині журналістка Ганна Політковська. Оскільки, стверджував Олександр Косвинцев, на батьківщині на нього полюють спецслужби, залишився чекати на відповідь української сторони про надання політичного притулку, не повертаючись до Росії.

Ошуканий без сатисфакції

Українці знову мають шанс стати мільйонерами. Чи то пак купитися на те, що лекції скандального американського громадянина Роберта Флетчера, який називає себе мільйонером і за шалені гроші проводить тренінги, й справді допоможуть розбагатіти. Нагадаємо, на батьківщині з ним уже тривалий час хочуть поспілкуватися тамтешні спецслужби. А на початку листопада минулого року «професора фінансів» на кордоні з Росією затримали українські прикордонники, звинувативши у підробці українського паспорта.

Сфальшоване «вбивство»

Декілька останніх днів Миколаїв жив у шоці: до міліціонерів потрапив відео­запис, зроблений за допомогою мобільного телефону, на якому підлітки жорстоко лупцювали дівчинку. Після тривалого побиття нелюди кинули на неї бетонну брилу, що дало підстави говорити про смерть дитини. Новина миттєво облетіла шкільні заклади Миколаєва, а правоохоронці почали перевіряти вилучене відео.