Шалений рік
«Поганому дівчиську» й вельми непоганій актрисі Ліндсей Лохан зі здоров'ям щастить як утопленику. Тобто трохи більше, звісно, але все одно проблем вистачає. По-перше, кінозірка страждає на астму й геть не може обходитися без медичних препаратів та інгаляторів. По-друге, після різкого схуднення (була у Ліндсей така мулька — гарненьке пухкеньке дівча вирішило, що треба «виглядати відповідно до голлівудських стандартів», і дієтами геть занапастило свою красу) в актриси почалися неабиякі проблеми з системою травлення.