Заміжня і в короні

Заміжня і в короні

30 червня на міжнародному конкурсі «Місіс світу 2008», що проходив у Калінінграді (Росія), киянка Наталія Шмаренкова, відома в Україні як співачка Камалія, отримала титул найкрасивішої заміжньої жінки світу. Всього за першість на конкурсі впродовж двох тижнів змагалися конкурсантки з 40 країн світу. Бурштинова корона дісталась першій віце–місіс, представниці Сингапуру Колін Франсісці–Мейсон. Титул другої віце–місіс отримала «Місіс Білорусь» Катерина Ганаго, яка мешкає у США. А почесні четверте і п’яте місця зайняли, відповідно, «Місіс Перу» Джуліса Замбрано Фалькон і «Місіс В’єтнам» Нгуен Діу Хоа.

На Львівщині після бурі

На Львівщині після бурі

У Тернопільській і Львівській областях після понеділкового урагану досі залишаються без електропостачання 275 населених пунктів. Як повідомили у пресслужбі МНС, у Львівській області знеструмлено 238 населених пунктів, а в Тернопільській — 37. Що ж до ІваноФранківської, Чернівецької та Хмельницької областей, то тут електропостачання вже повністю відновлено.

Зона бікіні

Зона бікіні

Уже кінець червня, а туристичний ажіотаж у Криму лише починається. Цього року знаменитий півострів розраховує прийняти шість мільйонів відпочивальників, і вже в липні за місце на кримському пляжі доведеться боротись. Що ж до кримських цін, то, в порівнянні з червнем, вони зростуть ще на 15—20%. Здавалося б, скоро відпочинок на півострові буде доступний лише для людей із достатком вище середнього і просто багатіїв. Утім місцеві посадовці з оптимізмом чекають нового сезону. Вони впевнені: ані загрозлива екологічна ситуація, ані підвищення цін не відлякають пересічних поціновувачів кримського відпочинку.

«Розчини» автомобіль

Як розповіла «УМ» помічник начальника Оболонського райуправління міліції з питань зв’язків зі ЗМІ та громадськістю Вікторія Білозерцева, в цьому районі столиці орудує невідомий «шкідник автівок». Діє зловмисник миттєво і непомітно: вночі обирає погано припарковану машину (зазвичай на клумбі чи зеленому газоні. — Авт.) і обливає її розчинником фарби. «Ця речовина псує зовнішній вигляд машини, розмиває фарбу і залишає плями, — каже Вікторія Білозерцева. — Основна наша версія — це «покарання» за неправильне паркування».

Прощавай, школо!

Із 19 по 21 червня у 12 тисячах загальноосвітніх навчальних закладах країни вже пройшли випускні вечори. Як звітує Центр громадських зв’язків МВС України, у святкових заходах узяли участь понад 680 тисяч випускників. За ними, окрім учителів, наглядали приблизно 19 тисяч працівників міліції, в тому числі майже 1700 військовослужбовців внутрішніх військ. За останніми даними правоохоронців, святкування відбулося без ексцесів.

Ті, хто після одинадцяти

Ті, хто після одинадцяти

Педагоги жартують: свято останнього дзвоника — це та рідкісна мить, коли всі до одного одинадцятикласники з’являються у школі. Випуск­ники ж цього дня по–дитячому розчулені та по–дорослому серйозні: вони покидають рідні класи. Більшість столичних шкіл учора попрощалися з одинадцятикласниками. «Ой, у нас так було гарно! Школярі вальс танцювали...» — і собі має святковий настрій уже давно не випускник, однак надійний охоронець Київської СШ №104 Подільського району. Як виявилося, цей освітній заклад має міцні традиції — урочиста передача прапора на святі останнього дзвоника.

Яйця в боротьбі за ідею

Яйця в боротьбі за ідею

Учора в Сімферополі активісти Української народної партії, Конгресу українських націоналістів, НРУ та «Просвіти» організували пікет у рамках кампанії «НАТО — Так!», що вже пройшла в Одесі, Херсоні та Миколаєві. Всупереч їм власний пікет організували активісти Компартії, партії «Союз» і Російської громади Криму. І, схоже, також із просвітницькою метою, адже прихопили з собою транспаранти з написами «НАТО — війна проти слов’ян!», «У НАТО — ніколи!», «НАТО — ні!». Загалом, як передає УНІАН, противників і прихильників євроатлантичного курсу України зібралося разом близько двох сотень чоловік. А сотня правоохоронців, яка підтримувала порядок під час пікету, виявилась чи не єдиним бар’єром між «різновекторними» пікетувальниками.

Пташку шкода

Пташку шкода

28 травня працівники посту «Тиса» Чопської митниці під час огляду автомобіля виявили в салоні дев’ять пластикових пляшок із п’ятнадцятьма (!) папугами породи «розелла». Ціна однієї такої пташки коливається від 700 до 1000 грн. Як повідомили у прес–службі Державної митної служби, житель Закарпатської області намагався завезти в Україну з Угорщини пернатих контрабандою, а щоб птахи не подавали голосу, нагодував їх снодійним. «На момент виявлення двоє папуг були вже мертвими», — розповіли «УМ» у відділі боротьби контрабандного митного посту «Тиса».

Смуга смерті

У Рівному в неділю попрощалися із загиблими внаслідок аварії на Житомирщині, де «жертвами» вантажівки стало 11 осіб. Рівняни поховали подружжя — 44–річну Людмилу та 45–річного Петра Кухарчуків. Жінка працювала вчителькою молодших класів, а чоловік продавав м’ясо на базарі. Сиротами залишилися двоє синів. Страшна автокатастрофа сталася минулого четверга в Житомирському районі поблизу села Вереси. Близько 22–ї години на 132–му кілометрі автотраси «Київ — Чоп» вантажівка «Сканія» з невідомих причин «вискочила» на зустрічну смугу і здійснила лобове зіткнення з міжміською «маршруткою». Швидкість обох автомобілів на момент аварії сягала близько ста кілометрів за годину, тому шансів вижити в такій ситуації практично не було, кажуть експерти. Внаслідок зіткнення загинув водій і всі десятеро пасажирів злощасного мікроавтобуса — восьмеро жителів Рівненщини та троє — Київщини.

Байкер із брандспойтом

Такий задум у Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій «УМ» пояснили тим, що це дасть можливість рятувальникам швидко дістатися до місця НП, оминувши затори. Ще один «плюс», за словами головного еменесника країни Володимира Шандри, полягає в тому, що таким чином рятувальники зможуть, заздалегідь прибувши на місце пожежі, оцінити рівень і масштаби лиха та оперативно передати необхідну інформацію в пожежно–рятувальні частини.