Членистоногі як фермерський продукт

Розведення раків у багатьох країнах, зокрема в Західній Європі, вважається перспективним і прибутковим видом діяльності для фермерських господарств. В Україні також зростає інтерес до освоєння методів культивування річкових раків. Найбільшу зацікавленість виявляють фермери. Як правило, головною проблемою, з якою їм доводиться стикатися, є дефіцит технологічної інформації з розведення раків і відсутність посадкового матеріалу.

Сало як імпортний делікатес

Сало як імпортний делікатес

За даними митної статистики, минулоріч імпорт сала в Україну становив 70,4 тисячi тонн, майже на 60 відсотків перевищивши показники 2013 року. Як повідомили в асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», основними постачальниками сала в Україну стала Німеччина (33,1% від загального обсягу), Польща (27,0 %) та Угорщина (11,7 %).

Кому дам, а кому не дам

Чи не вперше в історії земельної політики в Україні місцеві громади отримали право розпоряджатися земельними ресурсами на власних територіях.

«Уже перший аукціон на Кіровоградщині засвідчив дієвість нової системи. Вартість чотирьох ділянок, загальної площею 200 га, збільшилася вп’ятеро, порівняно з оціночною.

Джерело валюти

За даними Державної фіскальної служби України, у 2014 році було експортовано продукції сільського господарства на 16 ,7 млрд. доларів США, що на 1,8% менше, ніж торік. Імпорт зменшився на 25,8% — до 6,1 млрд. доларів США.

Ех, яблучко, куди котишся?

Ех, яблучко, куди  котишся?

У ситуації, коли Росія грюкнула перед українськими виробниками сільськогосподарської продукції дверима, гострої актуальності набуло освоєння альтернативних ринків. Передусім — євросоюзівського, облаштування на якому є частиною інтеграції України в європейське співтовариство.

Податок не в руку

Напередодні нового року український парламент прийняв проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи) № 1578.

Зимовий городик

Зимовий городик

Леткi речовини рослинного походження здавна використовували при лікуванні різних захворювань. Ще у письмових пам’ятках стародавнього Єгипту зображені сцени обкурювання. Найчастіше використовували аїр звичайний, лишайник, евернію сливову, кедр атласький, ялівець високий і східний, м’яту, каси, троянду, мирт звичайний.