Годувальниця-рекордсменка

Як жінка може заробити купу грошей своїм тілом? Даремно ви одразу подумали про «найдавнішу професію». Адже, скажімо, норвежка Анетт Лай реалізувала свою давню мрію про власний автомобіль завдяки особливостям ... грудей.

Дивлюсь на пса, як у дзеркало?

Учені з Університету Каліфорнії в Сан-Дієго провели дослідження, щоб довести або спростувати існуюче уявлення про те, ніби собаки та їхні господарі часто схожі зовні. Психологи Ніколас Крістенфельд і Майкл Руа окремо сфотографували 45 псів і стільки ж їхніх хазяїв, а потім попросили, щоб 28 «суддів» (студенти-добровольці) наздогад співвіднесли людей із тваринами. Потім учені вирахували відсоток збігів. Той або інший собака розцінювався Ніколасом і Майклом як схожий на власника, якщо понад 14 суддів правильно вибирали пару.

Утоплена німим воскресла в бронзі

Мода на пам'ятники літературним героям у країнах СНД останнім часом набуває все більш збочених форм. Якщо в Києві вже є скульптурні Паніковський і Голохвастов, то в Петербурзі вирішили йти значно оригінальнішим шляхом і відкрили спочатку флюгер «Золотий півник», потім – «Ніс майора Ковальова» (з твору Гоголя), а позавчора побачив світ пам’ятник собаці Муму, героїні однойменного твору Івана Тургенєва. Ця подія приурочена до 150-річчя виходу в світ однойменного твору про німого служника, який було опубліковано в березні 1854 року на сторінках журналу «Современник».

Чиї кросівки найгниліші,

Низку дивних, якщо не дурних, конкурсів доповнило змагання на... найсмердючіше взуття. Власне, в Америці такий незвичайний чемпіонат проводиться вже не вперше, і цього року його приймало місто Монпельє у штаті Вермонт — така собі «столиця гнилих кросівок». Як повідомляє сайт BBC News, переможцем став 10-річний хлопчак із цього самого Вермонту — Діган Гудман. На запитання про те, за рахунок чого йому вдалося обійти дев'ятьох інших фіналістів, чиї ноги, м'яко кажучи, теж не фіалками пахли, малий напівжартома відповів: «Ну, я просто ношу ці кросівки, упріваю. Я стараюся».

Космодром — у кожен двір!

Вочевидь, перед тим, як «і на Марсі будуть яблуні цвісти», у кожному дворі на Землі з'явиться свій «Байконур». Це, звісно, жарт, але йде до того, що стартових майданчиків невдовзі побільшає. Зростання попиту на приватні польоти в космос спричинило появу масштабного бізнес-проекту комерційної компанії Space Adventures («Космічні пригоди»), яка почала по всьому світу пошуки місця для будівництва першого приватного космодрому для орбітальних і суборбітальних польотів.

Горе з грошей

Великі діти — великий клопіт. А великі гроші — клопіт ще більший. У цьому чимдалі переконується американець Джек Уїттікер зі штату Вірджинія, який свого часу виграв найбільший джекпот в історії лотерей — 315 мільйонів доларів. Бідолаха, замість залишитися інкогніто зі своїм велетенським кушем від головного лото Америки — «Пауербол» — виставився наприкінці 2002 року на «суд» громадськості, і тепер потерпає від її найгірших представників. Грабують Джека щотижня, ледь не з такою ж періодичністю адресують йому судові позови. Це вже не кажучи про позичальників. А містер Уїттікер дивним чином дозволяє над собою збиткуватися...

Перший мільйон

У світі є чимало людей, які не проти нажитися на простоті ближніх. Та не всім вдається. Скажімо, днями стало відомо про зрив «спецоперації» у виконанні такої собі Регіни Пайк з американського штату Джорджія, котра прагнула перевершити героя відомої в нас п'єси Карпенка-Карого «Сто тисяч» рівно у десять разів. Ця 35-річна панянка намагалася розплатитися в одному із супермаркетів містечка Ковінгтон, що за 30 км від Атланти, банкнотою в 1 мільйон (!) доларів.

Путін «флеш-мобів» не любить

Виявляється, мода на «флеш-моб» — організовані для дивних дій «збори» випадкових людей — ще не померла. У Росії її відродили в ході президентських виборів. І виявилося, що навіть таке, здавалося б, невинне заняття може наштовхнутися на силовий спротив властей. Особливо коли йдеться про політику й кепкування над президентом всія РФ Володимиром Путіним.

Кідман працює перекладачкою

Кідман працює перекладачкою

Минулорічна оскарівська лауреатка Ніколь Кідман останніми днями була присутня на засіданнях... Ради Безпеки ООН. Ні, рудоволоса зірка не подалася ані в дипломатію, ані в журналістику. Просто таким чином Ніколь вживається в нову роль. У фільмі «Перекладачка» колишній дружині Тома Круза слід буде зіграти жінку цієї професії, життю якої загрожувала смертельна небезпека, після того як вона випадково підслухала одну важливу розмову. Отож, скажімо, минулого четверга Кідман прискіпливо спостерігала за роботою перекладачів у Радбезі Об'єднаних Націй, коли там обговорювали іракську тему. Так актриса намагається глибше проникнути в суть «транслейтерського» фаху.

Цілуй, цілуй, цілуй її

Невдовзі Книга рекордів Гіннесса має поповнитися ще одним записом про не надто розумне досягнення: італійці Андреа Сарті та Анна Чен цілувалися впродовж 31 години 18 хвилин, що на 19 хвилин більше попереднього досягнення в цій самій «номінації». Відбулося це, звісно, з нагоди Дня святого Валентина, а приводом був так званий «поцілунковий марафон» у місті Віченца на півночі Італії, повідомляє BBC News. Умови змагання «цілувальників» були дуже суворими: парочки не мали права не те що відриватися від губ одне одного, а й говорити, пити, їсти, відправляти природні потреби.