Мі­ла бу­ла ми­лою

Мі­ла бу­ла ми­лою

Зда­ва­ло­ся, ар­те­ків­ців, які ба­чи­ли ген­сек­ре­та­рів Ра­дян­сь­ко­го Со­ю­зу, сьо­год­ніш­ніх пре­зи­ден­тів, кос­мо­нав­тів та й, влас­не ка­жу­чи, ба­гатьох зі­рок, уже ні­чим не зди­ву­єш. На Мі­лу че­ка­ли в се­ре­ду п'ять го­дин — хто в Сім­фе­ро­поль­сь­ко­му ае­ро­пор­ту, ад­же її приватний лі­так «Сессна» (з Нiмеччини) за­піз­нив­ся, а хто — без­по­се­ред­ньо під го­те­лем. По­ки че­ка­ли, ук­ра­їн­сь­кі жур­на­ліс­ти на­ма­га­ли­ся прок­рас­ти­ся в но­мер-люкс у ком­п­лек­сі «Скель­ний» (від міс­ця роз­та­шу­ван­ня на ске­лі), де ні­би­то по­вин­на жи­ти Мі­ла (це як­що во­на по­го­дить­ся). З вік­на від­к­ри­ва­єть­ся гар­ний вид на мо­ре, збо­ку — ске­ля, дві кім­на­ти, шкі­ря­ний ди­ван... Ми­ну­ло­го ро­ку в цьо­му но­ме­рі жив Слав­ко Ва­кар­чук. А за­раз десь по­руч — Рус­ла­на, лі­дер гур­ту «Тар­так» Саш­ко По­ло­жин­сь­кий. Пе­ред са­мим при­їз­дом Йо­во­вич Рус­ла­на в бі­ло­му ка­пе­лю­сі і бі­лих чо­бо­тях сі­дає в ма­ши­ну і ку­дись їде. Ка­же, що назус­т­річ. Та й що ро­би­ти од­ній зір­ці в но­ме­рі, як­що ін­ша — в об'єк­ти­вах стіль­кох ві­де­о­ка­мер...

Немає нічого гіршого, ніж бути, як усі

Немає нічого гіршого, ніж бути, як усі

11 серпня в український прокат вийшов черговий фантастичний екшн «Острів». Ідейне наповнення фільму створювалося за принципом «старі пісні про головне», чи, радше, про актуальне — клонування людини. Але кожен наступний із цих відомих ще з уроків зарубіжної літератури сюжетів про відтворення собі подібних, чи, як сказали б віруючі люди, про бажання бути Богом і створювати людей, усе реальніший: цього разу складається враження, що бути клоном — природно, політкоректно й у майбутньому буде навіть узаконено.

Ударимо вітчизняною попсою по російській!

Ударимо вітчизняною попсою по російській!

Ми вже писали про телепрограму на підтримку вітчизняних виконавців, а сьогодні для вас — розповідь про початки схожого проекту, тільки для радіостанцій. Цікаво, що обидві «підтримки» різняться стилістично: якщо «М1» пропонує все якось рок, то радіо крутить поп, але головне — вітчизняного виробництва. Шкода, звісно, що формат газети не дозволяє провести подібне — ми тільки «за»!

«Трактирниця» зведе «Мости сердечні»,

«Трактирниця» зведе «Мости сердечні»,

Жила-була компанія «Респект-фильм», яка займалася відео- та телевиробництвом. Якось вона зрозуміла, що вже стала дорослою і навіть готова знімати власне кіно. Тоді головний режисер і технічний директор Лев Карпов та головний редактор телевізійних проектів, автор програми «Планета здоров'я» на телеканалі «Інтер» Олена Зуєва написали сценарій повнометражної стрiчки. А оскільки фільм для «Респект-фільму» перший, то знімають його в парі з дружньою кінокомпанією «Паноптикум». Вирішили також довго не мудрувати, все нове — добре забуте старе, тому в січні наступного року на екрани вийде осучаснений рімейк «Трактирниці» Карло Гольдоні, лірична комедія під назвою «Мости сердечні, або Любов, любов...». Творча група говорить, що стрічка повинна бути актуальною ще й тому, що писав Гольдоні п'єсу в часи становлення буржуазії в Італії...

Дві «Кукушечки» в «Артеку»

Дві «Кукушечки» в «Артеку»

«Україна молода» продовжує серію інтерв'ю з учасниками святкування 80-річного ювілею Міжнародного дитячого центру «Артек». Цього разу в центрі нашої уваги — представники Латвії, колектив Putnu Balle. Багатьом українцям вони можуть бути відомими під назвою «Кукушечка», дитячий колектив Раймонда Паулса. Коли шестеро маленьких співаків підросли, ансамбль назвали Putnu Balle.

Папарізу — святкувати, Руслана — в притулок

За результатами інтернет-опитування меломанів з усієї Європи, яке проводила Європейська мовна спілка (організатор конкурсу) і яке почалося у травні на прес-конференції в Києві, у Данії зберуться кращі 14 переможців за всю історію конкурсу. Цікаво, що серед фінальних учасників данського шоу під назвою Congratulations є також дві переможиці останніх років — це турчанка Сертаб Ерінер та грекиня Гелена Папарізу. Та хто-хто, а Лижичко точно не гризе лікті переживаючи, що її так швидко забули: кілька днів тому вона відвідала літній дитячий табір для дітей-сиріт та дітей з малих міст України KEY, візьме участь у заходах, пов'язаних зі святкуваннями 80-ої річниці «Артеку», а наприкінці минулого місяця підписала меморандум про співробітництво з ОБСЄ. Між іншим, кошти, які були зібрані вiд благодійного концерту Руслани в рамках «Євробачення» — 40 тисяч 400 грн. — було передано Львівському навчально-реабілітаційному центру «Джерело».

Буде вам п'ятий елемент!

Буде вам п'ятий елемент!

Учора Міла Йовович підтвердила, що приїде в Україну на святкування 80-літнього ювілею міжнародного дитячого табору «Артек» — про це «УМ» повідомили організатори свята. Візит на історичну батьківщину буде для зірки першим. Як розповіла Міла, погостювати в Україні вирішила і її мати Галина Логінова, яка емігрувала з Радянського Союзу з чоловіком та донькою в 1980 році.

Без жартів помер

Без жартів помер

Цієї неділі близько 11-ої години ранку в аварії на трасі Бійськ—Барнаул загинув народний артист Росії Михайло Євдокимов. Разом із ним у машині були охоронець Олександр Устинов, водій Іван Зуєв та дружина Галина — вона єдина залишилася живою, але була одразу госпіталізована з дуже важкими травмами.

Кольоровий хiт «Мотор’ролли»

Кольоровий хiт «Мотор’ролли»

Пісня «8-й колір» стоїть у моєму плей-листі на першому місці, здається, уже вічно і слухати її я можу, мабуть, безкінечно, а це, погодьтесь, один з найважливіших чинників визначення якості. А тому, зважаючи на те, що розповісти про дебютний альбом гурту та новинку у відеотеці меломанів ми повинні були ще місяць тому, посипаємо голови попелом і виправляємо помилки. Тим паче що з'явилася новина щодо «8-го кольору». Про неї «УМ» розповідає вокаліст гурту «Мотор'ролла» Сергій Присяжний: «Абсолютно випадково ми з'явилися у європейському зводному чарті (учасники потрапляють туди за результатами чартів різних країн, які подають свої дані на цей всесвітній портал) спочатку на 93-тє місце, а через два тижні опинилися на 53-му. Чесно кажучи, «Мотор'ролла» навіть у думках не мала освоювати європейські радіоринки. А тепер у нас виникло бажання запропонувати цю пісню для сервісних компаній, які обслуговують світові радіо. На днях відішлемо, а зараз ще готуємо промо-пакет для пісні «8-й колір» для американських компаній, які займаються радіосервісом».