«Сердечний» Шевченків край

Черкащан, які в неділю вранці прийшли на виборчі дільниці, чекав сюрприз — у бюлетенях по виборах міського голови навпроти прізвища чинного мера Анатолія Волошина, котрий знову впрягся у боротьбу за крісло, до якого так прикипів за чотири роки, значилося «вибув». Як виявилося, у суботу територіальна виборча комісія на підставі рішення Соснівського районного суду та Апеляційного суду міста Черкаси ухвалила рішення про зняття з реєстрації пана Волошина через грубе порушення ним виборчого законодавства.

Ще одна мати плаче через «справу Гонгадзе»,

Ще одна мати плаче через «справу Гонгадзе»,

Швидку допомогу викликали днями Катерині Сіренко, мешканці села Орловець Городищенського району Черкаської області. Старенькій жінці стало погано після того, як до неї дійшли чутки про те, що буцімто її померлий у 2000 році син Сергій і є «таращанським тілом». Так що тепер через «справу Гонгадзе» плаче ще одна жінка в Україні, але вже на Черкащині.

Крокодилячі сльози

Крокодилячі сльози

На Черкащині, в районному центрі Городище, тамтешні люди очам своїм не вірили, коли недавно побачили в центрі міста, за місцевим Палацом культури... крокодила. Він лежав на купі сміття й слабо реагував на те, що діється навколо, було видно, що крокодил хворий. Згодом екзотична для наших країв тварина померла.

Пульс нормальний!

Сьогодні Черкаський обласний кардіологічний центр тулиться у аварійному корпусі, який простояв без капітального ремонту майже сто років і має не найкращі умови для лікування. Але вже до кінця цього року в місті завершиться реконструкція корпусів на базі колишнього санаторію «Сосновий бір», а в першому кварталі наступного року туди переїде вся «сердечна» служба, розкидана сьогодні по різних корпусах обласної лікарні.

Таксі на лікарняне ліжко

Як повідомила «Україні молодій» секретар Черкаського обкому Соціалістичної партії Олена Задорожна, трапилося це позавчора близько 22 години по вулиці Героїв Сталінграда. Пан Олексій повертався додому разом з дружиною на таксі, коли їм назустріч вилетів автомобіль «BMW — 525».

Очистимо Україну від паразитів, почнемо з омели

Очистимо Україну від паразитів, почнемо з омели

Під таким гаслом на Черкащині з ініціативи голови облдержадміністрації Олександра Черевка започатковано Всеукраїнську акцію «Ні — омелі!»: на 140-му кілометрі автотраси Київ—Луганськ—Ізварино, неподалік міста Корсунь-Шевченківського, черкаський «губернатор» власноруч зрізав дерева, вражені омелою. А їх на узбіччях доріг, яких на Черкащині 6000 кілометрів, сила-силенна, причому в усіх регіонах області.

Черкаським Хрещатиком крокує Василь Симоненко

Черкаським Хрещатиком крокує Василь Симоненко

Mинулої неділі в Черкасах на площі, навпроти редакції газети «Черкаський край», по вулиці Хрещатик, зібралося чимало городян: тут черкащан зустрічав Василь Симоненко. Свого часу відомий український поет працював у цій обласній газеті, а тепер його увічнили таким же енергійним і динамічним, яким запам'ятали назавжди. Симоненко на постаменті так само, як і за свого короткого життя, поспішає кудись у журналістських справах. Відкрив пам'ятник черкаський мер Анатолій Волошин та письменник Микола Негода, котрий особисто знав поета.

У провінцію повертається рекет

Події давно минулих днів сколихнули Черкаську область: у районному центрі Сміла невідомі силою викрали 33-річного приватного підприємця і вивезли у невідому напрямку. Саме викрадення було замовлене конкурентом чоловіка по бізнесу.

«Хочу повернути колишню славу Черкащини»

«Хочу повернути колишню славу Черкащини»

Переможцем у номінації «Регіональний лідер року» загальнонаціональної програми «Людина року» визнано голову Черкаської обласної державної адміністрації Олександра Володимировича Черевка. Таким чином на державному рівні було відзначено вклад Олександра у розвиток Шевченкового краю.

Кріпаки з «Міжгір'я»

Кріпаки з «Міжгір'я»

Гарячі часи настали нині у спілці колективних власників «Міжгір'я», яка об'єднує чотири села Чорнобаївського району Черкаської області — Червоногірку, Скородистик, Іркліїв та Загородище. Це єдине нерозпайоване господарство на Черкащині, а може, й у всій Україні. Тамтешні селяни стверджують, що почуваються кріпаками, адже досі не мають на руках документів про земельні паї. За їхніми словами, ще у 1994 році було розроблено спеціальний статут, яким передбачалося, що «землі і фонди господарства є неподільними, і подальша їх доля може вирішуватися тільки при ліквідації спілки».