Вчепився, як... кліщ
Обніміться, мої рідні. Заради здоров’я
Обійми не тільки покращують настрій, а й зміцнюють пам’ять, заспокоюють і допомагають знизити кров’яний тиск. До такого висновку дійшли вчені з Університету Відня в Австрії. Вчені пов’язують такий позитивний вплив на здоров’я тактильних контактів впливом гормону окситоцину. Цей так званий гормон любові організм виділяє під час обіймів.
«Обмінка» для здоров’я
…І колір має значення
Півтора літра чистої води — саме стільки лікарі рекомендують випивати в середньому щодоби задля підтримання водного балансу в організмі. Це — без урахування рідини, яку людина отримує із першими стравами, фруктами тощо. До речі, ані кава, ані чай не відновлюють водної рівноваги, а кава ще й прискорює її виведення з організму.
Не вішай носа — довше проживеш...
Американські вчені дійшли висновку: оптимісти не просто цікавіше живуть, а й менше хворіють. Від настрою людини, від її ставлення до життя безпосередньо залежить здатність імунної системи протистояти захворюванням. Вам буде не страшний інсульт. Докладніше про інсульт: posleinsulta.org все про реабілітацiю.
«Під стіл пішки» вундеркінд?
Знімок не на згадку — для здоров’я
Цього тижня у світі «прицільно» говорять про туберкульоз. 24 березня міжнародна спільнота оголосила всесвітнім днем боротьби з недугою, яка від 1995 року отримала в Україні тривожний «статус» епідемії. За кількістю хворих на туберкульоз наша країна нині — на другому місці в Європі (перше має Росія).
«Налийте мені червоненького соку!»
Цей овоч — справжній «скарб» для тих, хто дотримується правил здорового харчування. Буряковий сік добре пити і для профілактики, і для лікування багатьох недуг, зокрема запалення печінки (холециститу), закрепів. Лікарі радять вживати по півсклянки бурякового соку натщесерце, за одну годину до сніданку.