Донецьк плавати не буде

Донецьк плавати не буде

Працівники донецької «підземки» приступили до роботи — таке рішення було прийняте на зборах трудового колективу. Про це повідомив керівник профспілкової організації «Донецькшахтометробуд» Василь Антюшеня. За його словами, метробудівці вже найближчим часом отримають зарплату за грудень 2008 року і жовтень 2009 року.

Бабці проти «Вікінга»

Бабці проти «Вікінга»

Перший камінь у його фундамент закладено в донецькому мікрорайоні Текстильник. Підприємство під робочою назвою «Вікінг» має розпочати переробку сміття вже у 2012 році. З його допомогою місцева влада планує позбутися продукованого городянами сміття, переробивши його на теплову та електричну енергію. Фахівці заявляють, що це стратегічний проект для країни, який, окрім покращення екології, допоможе забезпечити їй енергетичну незалежність.

Метро, що поглинає місто

Метро, що поглинає місто

Відмова донецьких метробудівців виходити на роботу загрожує шахтарській столиці техногенною катастрофою. Учора 300 донецьких спартанців–метробудівців категорично відмовилися працювати через заборгованість із заробітної плати. Про початок страйку повідомив голова первинної профспілкової організації ТОВ «Донецькшахтометробуд» Василь Антошеня. «Людям немає за що утримувати сім’ї, немає навіть за що доїхати до місця роботи!», — пояснює пан Антошеня.

Святий Миколай дійшов до Донецька

У Донецьку стартувала Всеукраїнська благодійна акція «Миколай про тебе не забуде!», яку щорічно, вже дев’ятий рік поспіль, проводять для маленьких українців до Дня святого Миколая. Благочинну акцію, започатковану у Львові ще 2000 року, підтримали багато українських міст, серед яких Ужгород, Київ, Тернопіль, Луцьк, Дніпропетровськ, Кузнєцовськ, Золочів, Харків, Луганськ, Ізмаїл, Черкаси, Керч, Житомир, Миколаїв та Конотоп. І лише цьогоріч естафету доброчинності підтримав Донецьк.

Маля врятували, а маму — ні

Маленькій крихітці ще й двох тижнів не виповнилося, а вона вже залишилася без мами. Молода донецька породілля, у якої було виявлено вірус А/Н1N1/, після лікування у відділенні інтенсивної терапії Донецького обласного клінічного територіального медичного об’єднання (ДОКТМО) померла.

Є коли вгору глянуть

Коли ви останній раз вдивлялися в нічне зоряне небо? Мабуть, ще в часи романтичної юності, коли під покровом ночі прогулювалися з коханими. А потім сімейні турботи, робота... Недарма в народі кажуть: «ніколи і вгору глянуть». А ось для донецького бізнесмена Олександра Плахи споглядання зоряного неба є улюбленим заняттям. Саме для цього Олександр купив хату поблизу Донецька, обладнав її під приватну обсерваторію. І тепер тут годинами вдивляється в нічне зоряне небо та фотографує небесні світила цифровим фотоапаратом. Це, на його переконання, найкращий спосіб позбутися думок про кризу чи інші земні проблеми.

У Донецьку хвора на A/H1N1 мама народила здорову дитину

Днями 24–річна донеччанка, хвора на «каліфорнійський» грип, народила здорову дитину (породілля, до речі, стала другою мешканкою Донецька, у якої виявлено вірус грипу А/Н1N1. Новоспечена мама — медична сестра неврологічного відділення Донецького обласного клінічного територіального медичного об’єднання, кілька днів вона гостювала у Дніпропетровську.

«Надто хороша» для фанів

Рівно за місяць виконком УЄФА ухвалить остаточне рішення щодо українських міст, які прийматимуть матчі футбольного чемпіонату Європи 2012 року. А тому візити високих європейських функціонерів до України останнім часом стали звичним явищем.

Цибуліно з Донецька

Цибуліно з Донецька

Коли сьогодні перед нами постала проблема поширення вірусу грипу, кожен із нас серйозно задумується про методи профілактики та боротьби з цією хворобою. А от десятирічний мешканець Донецька Вадим такими проблемами ще не переймається. Організм десятирічного хлопчика ніби за чиєїсь мудрої сторонньої підказки сам знайшов правильний захист. І до того ж дієвий. Ще з раннього дитинства хлопчик любить цибулю. Їсть її навіть без хліба і солі, як яблука. У його раціоні цей нехитрий і доступний продукт має бути кожного дня. Тому Алла Косолапова, бабуся Вадима, кожного тижня купує на базарі кілька кілограмів цього овочу і несе додому. Цей ритуал старенька дисципліновано виконує щотижня вже багато років — з того часу, як онук «підсів» на цибульку. А сталося це, коли малий ще тільки–но навчився сам їсти.