Кохання і смерть по-італійськи

Кохання і смерть по-італійськи

Востаннє Київ бачив «Джоконду», яка, до речі, не має нічого спільного з «тезкою» Леонардо да Вінчі, 80 років тому. Водночас у світі ця опера, прем'єра якої відбулася 8 квітня 1876 року в міланському «Ла Скала», є досить популярною, а головну партію в історії про кохання та смерть вуличної співачки Джоконди фахівців важають однією з найскладніших в оперному репертуарі.

Шукайте «Скрябіна» за океаном

Шукайте «Скрябіна» за океаном

У той час, як колеги по цеху торують звивисті дороги Криму, розважаючи відпочиваючих та зміцнюючи свій добробут, «Скрябін» готується до значно крутіших гастролей. І якщо все вийде, то вже в липні вирушить аж у самісіньку Америку, звідки надійшло «спецзамовлення» на «Еутерпу».

Положинський начитав «Музичний лист щастя»

Про те, що незабаром невгамовний «Тартак» щось таки утне, музична тусовка говорила давно: по-перше, Положинський завжди був жадібним до творчості, останнім же часом він якось дуже помітно активізувався. А тут і новенькі кліпи від команди на музичних каналах прорізатися почали — «Хулігани», «Нашеліто» — пісні по-тартаківськи прикольні, а головне, наче абсолютно автономні, оскільки у двох попередніх альбомах зафіксовані не були.

Гроші шукати, ревізорів зустрічати —

Кидаючи виклик національній традиції робити все на позавчора, всі, хто так чи інакше причетний до проведення в Києві наступного травня конкурсу «Євробачення», вже взялися до праці. Як ми вже повідомляли, визначено місце, де змагатимуться за перемогу учасники 50-го пісенного конкурсу — Міжнародний виставковий центр поблизу станції метро «Лівобережна». А нещодавно країна зробила ще кілька важливих кроків назустріч «Євробаченню-2005».

З «Весілля Барбі» витекла «Вода»

З «Весілля Барбі» витекла «Вода»

У кіно Віктор Придувалов прийшов знаним кліпмейкером, що починав з відео для Юлії Лорд та «Скрябіна» «Фото/Брудна, як ангел». Усього він зафільмував понад сотню пісень, найвдалішим з останнього вважає «Холодно» для «Океану Ельзи», «Восени» для ТНМК... Прийнявши запрошення від «Студії «1+1» зрежисирувати «Весілля Барбі» й захопившись великим, аж у чотири серії, кіно, Придувалов якось обмовився, що з кліпами він зав'язав — «прийшов час іти далі».

«ВІА ГРІ» час запасатися памперсами

Очевидно, нашим демографам таки час зацікавитися групою «ВІА ГРА», яка, на радість усім, аж ніяк не збирається підтакувати невтішній статистиці народжуваності. Два роки тому, коли «ВІА ГРА» ледь почала вбиратися в шоу-бізнесове пір'я, народжувати вирішила Надія Грановська. Віра Брєжнєва влилася у колектив, уже будучи мамою трирічної Софійки. А ось тепер у декретну відпустку пішла Аня Сєдакова. Особу майбутнього татуся офіційно ніхто поки що не називав, сама ж Аня не спростовувала небезпідставні чутки про свій роман з київським динамівцем Валентином Белькевичем... Народжуватиме Сєдакова наприкінці осені. Чи повернеться вона в групу, наразі невідомо. Хоча, як запевняють продюсери дівчат, пішла Аня без скандалу, і дорога назад для неї залишатиметься відкритою. (До речі, Надя повернулася з декрету вже за місяць після народження сина Ігоря).

Ольга Крюкова: пiсня на плацу

Ольга Крюкова: пiсня на плацу

Сенсаційний гастрольний тур співачки Ольги Крюкової до Лівану, що тривав майже тиждень, завершився благополучно, без усіляких форс-мажорів, заплановані двогодинні концерти пройшли «на-ура!» від першої до останньої ноти. Всі втішені таким приємним сюрпризом, а надто — українські миротворці, служити яким у далекій країні залишилося всього лише два місяці.

Крюкова гайнула до Лівану

Крюкова гайнула до Лівану

Що може бути приємніше перших весняних проявів романтизму: природа просинається, бабуськи, сховавшись від міліції, торгують підсніжниками, довжина дівочих спідниць мінімалізується максимально, а всі лавочки у скверах та парках зайняті закоханими та любителями пива (часто ці дві категорії поєднуються в одну)... Але якщо ти — чоловічої статі, тобі нещодавно виповнилося вісімнадцять і ти, на жаль, не є студентом вузу, то для тебе ці приємності, природно, стають другорядними.

Півстоліття і одна мить

Півстоліття і одна мить

Трагедія сталася у неділю — актор загинув під колесами автомобіля. Минулого року Валерій Миколайович відсвяткував своє 75-річчя і не збирався зупинятися на досягнутому — він активно працював у театрах імені Лесі Українки та «Браво», репетирував у виставах «Трішки ніжності» та «Тема з варіаціями», прем'єри яких мали відбутися найближчим часом.

Комік-лицар

Комік-лицар

Мініатюрні вусики, круглий циліндр, ціпок, куций піджак і «фірмова» хода... Напевне, сучасні іміджмейкери від подібного «комплекту» для творення відомого персонажа, в якому немає навіть натяку на солідний кошторис, спершу випали б в осад, а потім, оговтавшись, почали строчити заяви про звільнення за власним бажанням, аби не отримати вовчий квиток з тавром профнепридатності. Чарлі Чаплін блискуче обійшовся цим мінімалізмом і надовго забезпечив собі звання найсмішнішого коміка планети. Його персона в історії світового кіно продовжує стояти ніби над усім тим, що відбувалося, відбувається і відбуватиметься на знімальних майданчиках та кінофестивалях. Хоча й офіційних нагород та відзнак у цього майстра не бракувало й за життя: Міжнародна премія миру, спеціальний «Оскар», Золотий приз МКФ у Венеції... У 1992 році Рiчард Аттенборо зняв художнiй фільм «Чаплін» — історію про маленького смішного чоловічка з великим серцем та сумними очима.