КОСАрі здоров’я

Уже третій рік поспіль народні депутати, представники органів виконавчої влади та експертного середовища отримують «заслужені» нагороди за відстоювання на «найвищому рівні» комерційних інтересів тютюновиробників та виробників алкоголю.

Аеробунт

Аеробунт

«Ні банкрутству аеропорту «Бориспіль», «Захистимо аеропорт, збережемо робочі місця», «Вимагаємо звільнити Кочанова та Таранова» — з такими гаслами зранку 12 березня під стінами Мінінфраструктури зібралися близько 50 працівників столичного аеропорту і мешканців міста Бориспіль.

На Східному «фронті» без змін

Ці дні на Донбасі відзначилися боротьбою з сепаратизмом. Найвищого градусу вона досягла 9 березня. 200–річчя Кобзаря покликало на вулиці Донецька активістів, які зібралися бiля пам’ятника Шевченку і закликали до об’єднання України. Мітинг за єднання на Соборній площі їм провести не вдалося, оскільки їх попередили про наближення агресивних людей iз російськими прапорами і гаслами.

Як діє «Міністерство правди»

Як діє «Міністерство правди»

Моніторинги ГО «Телекритика» та незалежних медіа–експертів за останні три місяці зафіксували безпрецедентну кількість відвертої брехні та маніпуляцій з боку провладних російських ЗМІ щодо подій в Україні. Це дозволило їм кваліфікувати роботу таких каналів, як «Первый канал», «Россия», «Россия 24», «НТВ», інформагентств «РИА–Новости», «ИТАР–ТАРС», газет «Комсомольская правда», «Российская газета» та численних сайтів як несумісну із журналістикою пропагандистську діяльність.

«Обніміться ж, брати мої»

Не День письменника і не День працівника пера, а Всесвітній день миру для письменників. Саме так називається професійне свято творців літератури, яке традиційно відзначають 3 березня. Саме в цей день прозаїки та поети, перекладачі та ілюстратори попри холод і мокрий сніг зібралися бiля пам’ятника Тарасу Шевченку в Києві, щоб виконати заповіт Кобзаря і символічно об’єднати Україну.

Життя після життя

Життя після життя

Ранок четверга. Сцена Майдану порожня, на великому екрані йде трансляція засідання Верховної Ради, кілька сотень людей прогулюються Хрещатиком, п’ють каву в паперових стаканчиках iз «кофебусів»,часом зупиняються, щоб послухати спікерів або роздивитися експонати польового музею злочинів «Беркута».

Черкаський шлях Кобзаря

Філателісти по–своєму вшанували Тараса Шевченка. До 200–ї річниці поета на малій батьківщині Кобзаря вони провели безперервну поштову естафету.

Організатор і єдиний учасник акції Олександр Канівець, член Черкаського земляцтва «Шевченків край», за покликом серця за власний кошт протягом місяця без перерви об’їхав понад 20 містечок і сіл області.

Іспит для ректора

Коло революції замкнулося. Ті, з кого все почалося, знову нагадали про себе. Поки у Верховній Раді «чистять» вищі ешелони, студенти взяли на себе сміливість провести люстрацію в рядах керівництва українських вишів.

«Учітеся, брати мої!»

Дев’ятнадцять днів поспіль. Так довго вірші Тараса Шевченка без перерви ще ніколи не звучали. Рекорд вирішили поставити студенти і викладачі Національного університету «Острозька академія», на один день перевершивши рекорд мексиканців. Саме так в Острозі вирішили відзначити 200–річчя з дня народження Кобзаря.

У зоопарку все спокійно?

Євген Кирилюк не збирається йти з посади директора київського зоопарку. Про це він заявив журналістам у понеділок під час прес–конференції. Адвокатом директора виступив і екс–мер столиці Олександр Омельченко, який запевнив, що оголошення в.о. голови КМДА Анатолієм Голубченком конкурсу на вакантну посаду директора, озвучене під час січневої інспекції звіринця, було дещо поспішним.