Навздогін весні
Сам Зевс велів...
Складати «візитку» Криту — справа непроста. У цього острова — безліч облич. Причин цьому багато. І ви їх зрозумієте, щойно заглибитеся в лабіринти критських щедрот. Кожен куточок острова має свою історію, власний мікроклімат і неповторний шарм. Тут історія «розлита в повітрі», а магія світанків і палітра призахідного неба над морем — рай для художників.
Остання загадка Європи
Збираючись до Албанії, я поцікавився у знайомих, що вони знають про цю країну. Відповіді отримав досить туманні, переважно пам’ятають іще радянські штампи: бідність, ізоляція, розірвана дружба з СРСР. Однак то вже історія. Нині країна стрімко звільняється від минулого, хоча й має безліч проблем. Особливу увагу тут приділяють розвитку туризму.
Карпач пригод і здоров’я
Туризм — це привілей розвинених країн. Чим багатша країна, тим розвиненіша туристична інфраструктура, тим частіше пересічний громадянин може зібратися і вирушити в далекі чи близькі мандри. Польща, на відміну від України, за 25 років, які минули з часу падіння комунізму, зробила величезний крок у розвитку регіонального туризму.
...І хмарочоси замість халуп
«Шукайте рай у собі»
Історія, як відомо, не любить умовного способу. Однак важко уявити, як багато втратив би наш світ, якби 6 жовтня 1914 року в норвезькому містечку Ларвіку, в родині пивовара Хейєрдала не народився хлопчик Тур. І якби його мати, вольова жінка й переконана дарвіністка, не вирішила повністю присвятити себе вихованню улюбленого сина.
Вирвані сторінки історії
Люди і боги острова Балі
Традиційна Польща з європейським акцентом
Відомо, що будь-які традиції (політичні, релігійні чи побутові) зміцнюють і державу, і суспільство, і громаду. Тож у всіх країнах їх збереженню приділяють величезну увагу. У Польщі безліч традицій, які сягають глибокої давнини. Однак є й нові, без яких уже неможливо уявити святкування тієї чи іншої події.