Пальчики для Лєри

Пальчики для Лєри

«У вас гарненька дівчинка. Вам її показувати чи ні?» — запитав черкащанку Аліну Семенову лікар, як тільки вона народила доньку. «Аякже!» — здивувалася породілля. «Річ у тім, що на правій руці у дитини немає трьох пальців», — пояснив акушер. Аліна гірко заплакала й попросила дати їй дитину. Доньку вони з чоловіком Ігорем назвали Валерією.

«Старики–розбійники»

Правоохоронці затримали групу пенсіонерів–шахраїв, які додумалися дурити Пенсійний фонд. У «стариків–розбійників» це вийшло. Протягом двох років дідусі викачали з цієї установи близько 260 тис. грн. І це лише за попередніми підрахунками.

Одноклітинні матимуть роботу

Одноклітинні матимуть роботу

У Черкасах побували представники угорської компанії «Органiка». Мета цього візиту — консультації зі спеціалістами Черкаського водоканалу щодо системи каналізації міста та методів очистки стічних вод. Іноземці прагнуть побудувати у місті над Дніпром локальні очисні споруди, які працюють за новітньою технологією — очищують стоки біологічним шляхом за допомогою бактерій та рослин. Такі очисні споруди вже успішно діють в Угорщині, Туреччині та Китаї.

«Круг» у замкненому колі

«Круг»  у замкненому колі

Черкаський «Круг» залишився без спонсора і фінансування. У команді були затримки із виплатою зарплат, кілька провідних волейболісток пішли з клубу. Після двох невиїздів на ігри, як уже повідомляла «УМ», колектив рішенням Федерації волейболу України зняли з національного чемпіонату. Волейболістки «Круга» автоматично отримали статус вільних агентів. Очки, набрані черкащанками в поточній першості, анульовано. Також проти шестиразових чемпіонів України можуть застосувати додаткові санкції.

Гостювали у хасидів

Після святкування хасидами іудейського Нового року Рош–га–Шана біля могили цадика Нахмана в Умані міністр туризму Ізраїлю Стас Місежніков запросив у свою країну делегацію з Черкащини. Результати цієї поїздки, а групу черкащан очолив «губернатор» області Сергій Тулуб, виявилися доволі результативними.

«Лялька» для доньки

У Черкаському пологовому будинку №2 прийняли пологи у Діани Кньовець, якій лише 14 років. Дівчинка стала мамою справжнього богатиря — народила сина вагою 4,150 кілограма і 56 сантиметрів на зріст. Хлопчика назвали Богданом. «Дитина народилася доношеною і здоровою. Правда, довелося робити кесарів розтин, оскільки немовля йшло не голівкою, а ніжками», — розповів «УМ» головний лікар пологового будинку №2 Василь Габро, який сам оперував юну пацієнтку.

Парта для панночки

Парта для панночки

Незвичайний навчальний заклад почав свою роботу в селі Новодмитрівці Золотоніського району на базі тамтешньої школи. А ініціатором створення школи шляхетних українок, де навчаються не лише старшокласниці сільської школи, а й дівчата з районного центру, є директор Новодмитрівської школи Олександр Тукало.

Вагітна з електрошокером

У Черкасах на людей нападають... вагітні жінки. Такого черкаські правоохоронці, котрі бачили багато чого кримінального, пригадати не можуть. Коли до Придніпровського райвідділу міліції подзвонила перелякана дівчина й повідомила, що неподалік річкового порту на неї напали люди з електрошокером, міліціонери відразу ж взялися за пошуки. Вже незабаром оперативники вийшли на слід нападників.

Хорошi перспективи для «Дружби народiв»

У Черкасах керівники обласної та міської влади підписали тристоронню угоду про співпрацю з ПАТ (публічним акціонерним товариством ) «Азот», відповідно до якої це підприємство вкладе у інфраструктуру міста 30 мільйонів гривень. «Така допомога Черкасам є частиною ініціативи голови ради директорів групи компаній Group DF Дмитра Фірташа, який виступає за максимальне поширення практики, коли великі підприємства надають допомогу своїм містам», — зазначає голова правління ПАТ «Азот» Віталій Скляров. За його словами, черкаський «Азот» є найбільшим платником податків на Черкащині, тож «наше підприємство готове робити для міста більше».

Спортивні ігри на місці пустки

У Тальному Черкаської області облаштували сучасне футбольне поле зі штучним покриттям. Оскільки в минулі роки райцентр не мав власного тренувального майданчика для любителів шкіряного м’яча, то відкриття стадіону стало справжньою подією для тутешніх футболістів. «Приємно бачити, як на новому футбольному полі і діти, й дорослі тепер у футбол грають. Тут же будемо проводити й районні матчі та різноманітні спортивні змагання», — розповіли «УМ» у Тальнівській райдержадміністрації.