Hіщо не забуто, ніхто не забутий,
Уже п'ятий рік поспіль за рішенням сесії Львівської облради у третю неділю травня святкується День героїв — учасників національно-визвольних змагань. Отож до 22 травня інваліди УПА отримають з обласного бюджету по 400 гривень, учасники бойових дій — по 250 грн., а вдови або вдівці політв'язнів — по 130 грн. Окрім матеріальної винагороди, обласна влада запропонувала ветеранам УПА провести публічні заходи. Зокрема, планується хода представників ветеранських, громадських та молодіжних організацій, учнів ліцею Героїв Крут проспектом Свободи та проведення віче біля пам'ятника Шевченку.