Котлованний період
Столичний вокзал, який щодня стає місцем паломництва тисяч людей (літо все ж таки, час відпусток), невдовзі «потішить» пасажирів скупченням будівельників, екскаваторів та бетономішалок, які окупують територію Привокзальної площі. Підніметься свіженька тротуарна плитка, яка з'явилася на площі під час нещодавньої реконструкції вокзалу, а замість неї виростуть «розриті могили» котлованів та «єгипетські піраміди» з піску та каміння. Річ у тім, що на людному місці розпочнеться реконструкція площі, яка передбачає розміщення з обох боків залізничного вокзалу підземних і наземних паркінгів, їдалень та офісів. Причому робити цю «добру справу» будуть за рахунок коштів інвесторів, які побудують біля вокзалу торговельний і готельно-офісний центри та житло, тому у збитку ніяк не залишаться. Роботи ще не почалися, але все йде до того — заплановано, що реконструкція площі закінчиться до 2010 року.