Хайді — троянда і людина

Хайді — троянда і людина

1 червня — святковий день не тільки для дітей і тих, хто їх захищає, а й для всіх шанувальників жіночої краси. Адже саме сьогодні відзначає свій день народження одна з найкращих і, без сумніву, найчарівніших манекенниць світу, топ-модель Хайді Клум.

Поцілуйся з манекеном

Поцілуйся з манекеном

Був у відвідувачок Музею мадам Тюссо кумир — восковий Бред Пітт, і мав він м'які силіконові сідниці. Є такий тип статуй у тому музеї — торкати їх не те що не заборонено, а навіть потрібно. І ось голлівудського красунчика-«Ахіллеса» так замацали, що довелося відправляти на ремонт. Але святе місце порожнім не буває, тож на лондонській виставці знаменитостей і кумирів з'явився новий об'єкт підвищеного попиту — англієць Роббі Уїльямс.

А та кура-щебетура по судах все ходить та й ходить...

Останнім часом у світі стає дуже модним викликати на лаву підсудних дурних віслюків, повних баранів чи кривляк-макак, навіть засудити когось із братів наших менших до ув'язнення чи хоча б стягнути із рогато-хвостато-пернатого створіння штраф. Але ж якщо сидіти в буцегарні тварина може і самостійно, то грошей вона не дасть навіть за великого бажання — штрафи мусять сплачувати хазяїни скотини. Так само, як і наймати адвоката, клопотатися про апеляцію, витрачати виграні у справі гроші тощо. Вам, мабуть, важко уявити, щоби в якомусь українському райцентрі суд виправдав курку, котра повинна була б заплатити півсотні «баксів» за перехід дороги в неналежному місці. А ось у далекій Каліфорнії суди відбулися з обох «пунктів» — днями там слухалася чергова «пташина» справа.

Анекдоти

— Доцю, давай покажемо, як ми вивчили місяці в році? Ну!.. Сі...?
— ...чень!
— Лю...?
— ...тий.
— Ну давай сама!..
— ...резень, тень, вень, вень, пень, пень, ресень, тень, топад, день!

Війна на замку, ключ у ректора

Війна на замку, ключ у ректора

Розповідають, що 20 років тому, ставши ректором Київського університету іменi Тараса Шевченка, Віктор Скопенко найперше влаштував погром на історичному факультеті. Шанованого декана Анатолія Кізченка тоді зняли з посади, забрали в нього навіть кафедру. Вчений передчасно помер. Сьогодні ректор продовжує цікавитися історією. Можливо, не з власної волi, а за порадою симпатичних йому політиків. Так, на початку 2004 року, за рік до відзначення 60-річчя перемоги над нацизмом, пан Скопенко влаштував бучну перевірку професійної діяльності викладача історичного факультету, професора Віктора Короля, який «мав необережність» надрукувати в газеті «Київська правда» статтю про битву за Київ (у якій радянське командування загубило півмільйона чоловік), написану ним на основі свідчень рядових ветеранів. Незважаючи на те, що на цю тему Віктор Король опублікував уже кілька десятків статей у наукових журналах, пильні товариші розкритикували саме цю невелику статтю в популярному виданні й звинуватили вченого в тому, що він перекручує історію і принижує роль радянського командування в роки війни. Відповідний «сигнал» отримав і ректор університету. Однак замість того, щоб запросити відомого вченого до свого кабінету і хоча б поговорити з приводу «сигналу», він призначив комісію, якій наказав «розібратися» з викладачем. На щастя, до цієї комісії увійшли історики, готові розбиратися радше у проблемах війни. Виручили вченого і рядові ветерани.

Пілоти не в прольоті

Пілоти не в прольоті

Авіаційна бригада, дислокована в Старокостянтинові на Хмельниччині, визначена керівництвом держави як одна з трьох пілотних військових частин, призначених для відпрацювання досвіду з переведення Збройних сил України на контрактну службу. Підстави для такого вибору полягають як у тому, що вона входить до основних сил швидкого реагування і повинна бути готовою у будь-яку хвилину до виконання складних завдань, так і в особливостях авіаційних підрозділів, які ще в радянські часи комплектувались переважно професіоналами — на сьогодні в бригаді контрактники становлять три чверті особового складу.

Півмільйона за «лимонки» на полях

За рік, що минув після пожежі на складах боєприпасів під Новобогданівкою, групи розмінування зібрали на полях і в навколишніх селах 247,2 тисячі вибухонебезпечних предметів. Потому, як зону лиха відвідали перші особи держави, скупані у зливі обіцянок, люди дещо заспокоїлися. «І марно, — каже директор агрофірми «Мир» Мелітопольського району Василь Руденький. — Я вже торік, послухавши Кучму, зрозумів, що столичний гість вішає локшину на вуха довірливих. Президент поїхав, а ми лишилися наодинці зі своїми проблемами».

На «сонце» із чистою совістю

У Донецьку з другої спроби таки вдалося підписати Меморандум про взаємопорозуміння та співробітництво між облдержадміністрацією, обласною радою та діловими колами Донеччини. Попередньо цей документ мали скріпити підписами ще 7 квітня, однак тоді довелося відмовитися від цих намірів через затримання напередодні голови облради Бориса Колесникова.

Боржників цькують ... «Тарганами»

Злісних боржників за воду в Донецьку намагаються вивести, немов, даруйте за порівняння, всюдисущих тарганів. Утім не виключено саме такі аналогії виникли і в інженерів, причетних до творення «ноу-хау», оскільки прилад отримав назву «Тарган».