«Хай аграрне лобі припинить свій галас»
Цукрова «пожежа» невдовзі залишиться як неприємний спогад. А точніше, як додаткове попередження про те, що над економічною доцільністю бере гору політичний розрахунок, коли йдеться про розклад сил напередодні виборів. За висловом Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, яка дала вчора прес-конференцію, аграрному лобі час припинити свій галас з приводу цукрової проблеми. Глава уряду заявила, що, за її припущеннями, невдовзі ціна на цей продукт харчування повернеться приблизно до того рівня, який був до подорожчання (3 гривні 20 копійок за кілограм). Це має відбутися завдяки імпорту цукру-сирцю. Завезти солодку продукцію з-за кордону стало можливим після ухвалення низки постанов на позавчорашньому засіданні уряду. Усі вони набули чинності з 4 серпня. При цьому Юлія Тимошенко підкреслила, що ситуація розвивається не на шкоду вітчизняному виробнику.