Криниця з нафтою
Надзвичайна ситуація у Дрогобичі на Львівщині — підземні води міста, звідки до мешканців надходить питна вода, забруднено шкідливими речовинами. За повідомленням прес-служби Головного управління МінНС У Львівській області, сталося це ще минулого тижня. Після проведених досліджень виявилося, що гранично допустимі концентрації шкідливих речовин, згідно з існуючими нормативними документами, є перевищені.