На зміну мафії

На зміну мафії

З огляду на економічну кризу, мешканці невеликих італійських містечок залишають насиджені місця і шукають кращої долі в мегаполісах. Завдяки цій міграції будинки на Сицилії тепер часто можна придбати майже за безцінь. І цим охоче користуються іноземці — як досить заможні, для яких це нагода дешево отримати «дачу» для літнього відпочинку, так і небагаті іммігранти, що не можуть дозволити собі дороге житло.

Мамонт із кров’ю

Російські вчені виявили на якутському острові Новосибірського архіпелагу тушу самки мамонта, в якій збереглися м’які тканини та рідка кров. Як повідомляє «Інтерфакс–Росія», це перша за останні 110 років туша доісторичної тварини, яка настільки добре збереглася. Дослідники були вражені, коли на другий день після виявлення мамонта на туші почала проступати кров. Фрагменти м’язової тканини, які були виявлені поза тілом, мали природний червоний колір свіжого м’яса. За словами науковців, цілісність м’язової тканини пояснюється тим, що нижня частина тулуба залягала у практично чистому льоду.

Мільярди не врятували

Мільярди не врятували

Апеляційний суд у Турині позавчора засудив швейцарського мільярдера — власника підприємства з виробництва азбесту — до 18 років ув’язнення, повідомляє «Франс пресс». Перший вирок у цій найбільшій у світі «азбестовій» справі Стефану Шмідгайні виголосили в лютому минулого року. Тоді швейцарцю та бельгійському барону Жан–Луї Марі Гіслену де Картьє де Марш’єну, який був одним із найбільших акціонерів цього підприємства, дали по 16 років ув’язнення. Рішення апеляційного суду подовжило покарання на 2 роки.

Захід є Захід, а Росія є Схід…

Захід є Захід, а Росія є Схід…

«Росія розчарована рішенням Євросоюзу про скасування ембарго на поставки зброї до Сирії», — заявив учора президент РФ Володимир Путін на підсумковій прес–конференції за результатами дводенного саміту ЄС—Росія, що відбувся в Єкатеринбурзі на Уралі. За словами Путіна, в ході переговорів російська сторона наголошувала, що «будь–які спроби вплинути на ситуацію силою, прямим військовим втручанням, приречені на провал і неухильно матимуть тяжкі гуманітарні наслідки».

Зелена революція

Зелена революція

Якби Помаранчева революція відбувалася не в Україні, а на Сході, це було б щось подібне до того, що зараз коїться в Туреччині. З одного боку — атмосфера щирого братання і взаємовиручки, як на Майдані дев’ять років тому. З другого — жорстке протистояння мітингувальників і правоохоронних органів, до якого, на щастя, в нашому випадку не дійшло. На те він і Схід — без крові обійтися значно складніше. Проте порівняно з подіями «Арабської весни», коли кількість загиблих облічувалася сотнями й навіть тисячами, турецьким протестам поки що вдавалося уникнути летальних випадків. Принаймні повідомлення про щонайменше чотири жертви, яке поширювали в соціальних мережах обурені протестувальники, офіційно досі не підтвердилося.

Слона обіцяли врятувати

Слона обіцяли врятувати

Тривалі зливи створили гостру повеневу ситуацію у Центральній Європі. Найвищий рівень небезпеки затоплення оголошено в Чехії, Австрії, де вже пішла під воду Зальцбурзька електростанція, Словаччині, Угорщині, Швейцарії та німецьких землях Баварія і Саксонія. Жертвами стихії станом на вчора стало щонайменше чотири людини, ще вісьмох вважають зниклими безвісти, повідомляє «Євроньюз». У багатьох регіонах перекрито дороги й припинено електропостачання, не працює залізниця.