Ім’я знайдено

Ім’я знайдено

Схоже, що європейські та українські інституції помінялись ролями: поки в ПАРЄ повертають РФ повноваження, в Києві парламент голосує за визнання Росії державою-агресором. Досі було навпаки: Європа вводила санкції, а Україна чухала потилицю.

Щоб не засмiчували мiзки

Доки Міністерство інформаційної політики думає, як протистояти ворожій пропаганді, СБУ своїми силами втрутилася в інформаційні війни. Зокрема, вона порушила кримінальну справу проти керівників луганського Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, який використовує українські радіочастоти для транслювання російських і сепаратистських каналів.

АТRакцiон вiд окупантiв

АТRакцiон вiд окупантiв

«Маски-шоу» за звичним сценарієм залякування, із застосуванням спеціально підігнаних «Уралів»-автозаків, провели у приміщенні опозиційної кримськотатарської телекомпанії і АТR декілька десятків співробітників місцевого підрозділу Слідчого комітету, Центру протидії екстремізму тощо. Упродовж тривалого часу журналісти АТR були заблокованi у своїх кабінетах, їх не допускали до комп’ютерів.

Перевірка на дорогах

Перевірка на дорогах

Інформація про заміну одіозної ДАІ на новостворювану Патрульну поліцію викликала справжній ажіотаж серед охочих спробувати себе в новій ролі. За тиждень, відколи почали приймати анкети, до спеціальної комісії було подано понад 17 тисяч заявок. Причому багато претендентів були з кількома вищими освітами, 37% iз них — жінки.

Заморожене Щастя

Усі пам’ятають, як у січні 2005 року понад 70 тисяч жителів Алчевська через прорив теплотраси від котельні «Східна» в один момент лишилися на лютому морозі без тепла. Тоді в терміновому порядку алчевців (переважно дітей) евакуювали в інші регіони, доки ситуація не стабілізувалася. У вихіднi в подібній ситуації опинилися жителі луганського містечка Щастя.

70 років з Аушвіцем

Сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Цей день було встановлено Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй в 2005 році — у 60-ту річницю визволення в’язнів Освенцiма. Прийнята резолюція ООН 60/7 засуджує заперечення Голокосту і закликає всі країни вшановувати пам’ять жертв тієї трагедії.

Аутодафе для Путіна

Аутодафе для Путіна

Трагедія в Маріуполі спровокувала десятки пікетів, переважно біля російських амбасад, як в Україні, так і за кордоном. Учасники акцій протестували проти агресії Росії в Україні і називали російського президента головним відповідальним за загибель мирних жителів. А в Києві та Одесі пікети переросли у своєрідні перфоменси.

РАЗОМ НАС БАГАТО

РАЗОМ НАС БАГАТО

Події в Донецькому аеропорту, який уже назвали сучасним Сталінградом, не лишили байдужим нікого в Україні. Особлива увага прикута до Харківського та Дніпропетровського військових госпіталів, куди в терміновому порядку направляли найтяжчих. Лише за останній тиждень до лікарень Дніпропетровської області було доправлено понад 220 воїнів, поранених насамперед у боях за донецький аеропорт.

Нiколи не кажи «нiколи»

Нiколи не кажи «нiколи»

Незважаючи на довгі намагання захисту української льотчиці та світової спільноти звільнити Надію Савченко, Росія заявила, що це можливо лише у випадку, якщо суд не встановить її провину. Знаючи «об’єктивність» російської Феміди, це можна було б трактувати, як «ніколи». Спікер Держдуми Росії паралельно звинуватив «Батьківщину» в тому, що вона свідомо внесла у свій виборчий список особу, підозрювану у важкому злочині.

Квиток у майбутнє

Минуло близько трьох місяців, відколи сталася пожежа в кінотеатрі «Жовтень». Учора на сесії столичної міськради голосували бюджет міста, у якому передбачено 12 млн. гривень на реконструкцію найстарішого кінотеатру.