Вони розгледіли нас ізсередини
Учора в Стокгольмі було оголошено прізвища цьогорічних лауреатів Нобелівської премії з медицини.
Учора в Стокгольмі було оголошено прізвища цьогорічних лауреатів Нобелівської премії з медицини.
У другому турі губернаторських виборів, які відбулися в неділю у Санкт-Петербурзі, переконливу перемогу здобула Валентина Матвієнко.
На недільних президентських виборах у Чечні переміг, як і варто було сподіватися, ставленик Кремля Ахмад Кадиров.
Бомбовий замах у суботу в ресторані ізраїльського міста Хайфа, під час якого загинули 19 осіб та сама жінка-шахід, яка його здійснила, має серйозні наслідки.
Лауреатом Нобелівської премії 2003 року в галузі літератури став південноафриканський письменник Джон Максвелл Кутзеє. Про це в четвер у Стокгольмі, традиційно о 13 годині за місцевим часом, у присутності великої кількості журналістів оголосив секретар Шведської академії Гораче Еньгдааль.
Наступне судове засідання у справі заарештованого в Іраку українського судна «Навстар 1» відбудеться в понеділок, 6 жовтня. Як уже повідомляла «УМ», наших моряків звинувачують у нелегальному ввезенні в Ірак більше тисячі тонн дизельного палива.
Позавчора в міністерстві оборони Росії відбулася нарада з питань модернізації Збройних сил РФ, але засідання вийшло далеко за межі «модернізації». Недарма на нараді були присутні президент Володимир Путін, голова його адміністрації, секретар РБ, директор ФСБ, голова генштабу, міністри, сенатори і депутати.
Американські фахівці визнали, що не змогли знайти в Іраку жодної зброї масового знищення. Більше того, не існує доказів, що Ірак мав наміри виробляти хімічну, біологічну та атомну зброю.
З «удільними князьками», як їх назвав сам кримський спікер Борис Дейч, розібралась одна жінка з Києва, але яка — заступник Генерального прокурора України Тетяна Корнюкова. За тиждень «відпрацювання» очолюваною нею бригадою Південного берега Криму в сіті» Генпрокуратури потрапили міський голова Алушти Олексій Нечаєв, селищні голови Сімеїза Микола Макаренко, Партеніта Костянтин Попандуполо, Алупки Валерій Андик, а ще головний архітектор Ялти Юрій Іванченко і приватний ялтинський нотаріус Юрій Єпифанов.
Некомпетентні «жарти» з аграрним ринком і гра в «сильну руку», як і передбачала «УМ», вичерпують свій потенціал. Хлібозаводи почали підвищувати ціни на масові сорти хліба через подорожчання продовольчої пшениці, яка сьогодні коштує не менше 1200 гривень за тонну. Як застеріг позавчора на прес-конференції Євген Ленг, віце-президент Асоціації пекарів України, паляниці й надалі дорожчатимуть, якщо уряд чітко не визначить свою подальшу політику на хлібному ринку. Фактично Кабміну поставили ультиматум: або дозволити вільне ціноутворення на продукт № 1, або за тиждень-два відшукати дотації для покриття збитків хлібопекарської галузі.
Ситуація справді складна, передкризова і наближається до давно прогнозованої розв'язки, що відчувається, приміром, через уже традиційно пусті ввечері хлібні полиці. Проте не настільки катастрофічна і, як кілька днів поспіль показують основні інформаційні телеканали, що наштовхує на думку, що кризу свідомо «підігрівають» і наближують. Наприклад, за допомогою «темників». Навіщо — легко здогадатися: щоб остаточно «спалити» Кабінет Прем'єра Віктора Януковича, а заодно і його самого як кандидата у «правонаступники» на майбутніх президентських виборах.