Вибір Ангели

Вибір Ангели

Німеччина готується до парламентських виборів, які відбудуться в неділю, 22 вересня. Від результату яких значною мірою залежить майбутнє не тільки (а можливо, навіть не стільки) німецьких громадян, а й деяких держав Євросоюзу.

Міцні шанси й слабкі нерви

У тому, що через півтора місяця на Вільнюському саміті «Східного партнерства» буде підписано Угоду про асоціацію нашої держави з Євросоюзом, щодня залишається все менше сумнівів — як у прихильників, так і у противників євроінтеграції.

Барометр власного безсилля

Барометр власного безсилля

Якщо майже всі державні інституції корумповані, то винна в цьому не лише влада, а й громадяни, які охоче дають хабарі, підтримуючи стабільність цієї прогнилої системи. Саме така ситуація склалася в Україні.

Ненависний «ділеттанте»

У місті Гроссето в італійській Тоскані вчора почався суд над капітаном круїзного лайнера «Коста Конкордія», що зазнав аварії минулого року. Однак перше засідання тривало лише кілька хвилин, впродовж яких наступне слухання призначили на наступний тиждень (цими днями в Італії триває страйк юристів).

Приватизація легенди

Британська влада ухвалила рішення про приватизацію Королівської пошти. Як повідомляє газета «Телеграф», первинне розміщення акцій національної поштової служби «Роял мейл» на Лондонській фондовій біржі до кінця року мають здійснити найняті з цією метою банки Goldman Sachs, UBS, Barclays та Bank of America Merrill Lynch.

Як начинити вареники справжнім пармезаном

Як начинити вареники справжнім пармезаном

Виявляється, італійське пиво буває вишуканішим за шампанське, яловичина — більш дієтичною, ніж риба, а «пармезан», виготовлений будь–де, крім кількох провінцій регіону Емілія–Романья, насправді називається «грана». І вже точно складно порівняти зі справжнім італійським пармеджано той продукт, який під назвою «пармезан» пропонує споживачам український виробник. Бо хоч би яким великим було бажання його підтримати, але бодай раз скуш­тувавши автентичний італійський сир, на «підробки» вже й дивитись не захочеш...

Тож у цьому сенсі дегустація товарів Made in Italy, яку за підтримки італійського посольства в Україні влаштувала для киян та гостей столиці Торговельно–промислова палата Італії, була дещо небезпечною.

Утім якщо про подорож до гарячого Неаполя, гордовитого Мілана, сонячної Тоскани чи будь–якого іншого регіону цієї прекрасної країни вам поки що доводиться лише мріяти, засмучуватися не варто. Якщо ви не їдете до Італії — Італія скоро приїде до вас, принаймні в гастрономічному сенсі. І хоч у це й складно повірити, ціни на справжні, якісні й найсвіжіші італійські продукти в Україні будуть не вищими, ніж у крамницях Риму чи Венеції.

Законний реверс

Реверсні поставки газу з Європейського Союзу в Україну цілком законні. Про це заявив єврокомісар із питань енергетики Гюнтер Оттінгер в інтерв’ю агенції «Інтерфакс–Україна», коментуючи звинувачення «Газпрому» на адресу України про незаконність таких поставок.

«Плювок» — у вічність

«Плювок» — у вічність

Спостереження за «сонними» і навіть діючими вулканами — вельми популярний вид екстремального туризму. Проте інколи туристи–екстремали забувають, наскільки це може бути небезпечно. Учора п’ятеро відчайдухів переконалися в цьому на власному сумному досвіді, який став для них останнім у житті. Група туристів саме прогулювалася поблизу кратера одного з найактивніших вулканів на Філіппінах — Майона, коли він несподівано викинув величезну хмару розпеченого попелу. П’ятеро людей загинули на місці, ще семеро отримали тяжкі опіки, повідомляє місцева влада.