Дощ тобі в допомогу
Гран–прі Японії після 30–річної перерви повернулося на автодром у Фудзі. Перегони видалися багатими на події, а головним творцем новин стала погода. Але саме такі екстремальні умови подарували вболівальникам чи не найцікавіший етап сезону. Так суботні вільні заїзди були відмінені через сильний туман, проте кваліфікація відбулася, хоч і з запізненням. Три сесії заїздів найкраще використав лідер чемпіонату — британець Льюїс Хемілтон, який зумів випередити свого «заклятого друга» по команді «Макларен», іспанця Фернандо Алонсо. Третє й четверте місця на стартовій решітці гонки забронювали за собою пілоти «Феррарі» — Райкконен і Масса.