Фаворити свого не віддають

Фаворити свого не віддають

Після кількох несподіваних результатів, зафіксованих на відкритому чемпіонаті США у перші два дні змагань, середа пройшла доволі тихо. Бар'єр першого раунду у чоловіків без особливих труднощів подолали фаворити у своїх парах — австралієць Ллейтон Х'юїт, іспанець Рафаель Надаль, словак Домінік Грбати.

Катерино, перестрибни-но!

Катерино, перестрибни-но!

Приємно, коли стає традицією проведення в Україні стартів високого міжнародного рівня. Насправді таких турнірів не так і багато, одним iз них є етап Кубка світу iз кінного спорту, який нещодавно завітав до Києва третій рік поспіль.

Останній із могікан

Останній із могікан

Змагання серії «челенджер» проводяться в українській столиці водинадцяте. Попри те що призовий фонд турніру з часом зростав і у 2000 році сягнув 125 тисяч вічно зелених грошей, сподівання, що колись Київ подарує прихильникам тенісу вищий рівень (Ей-Ті-Пі), виявилися марними. Призові впали до 50 тисяч, й елітні спортсмени до нас поки що не заглядають. Але київський турнір має і свої плюси. Наприклад, той, що глядачі можуть побачити в дії всіх українських майстрів ракетки. Хоча цього разу організатори чомусь обділили правом участі Ореста Терещука, який стартував лише у парних змаганнях. Позавчора він у дуеті з Михайлом Філімою дав урок молодшим — Сергію Бубці й Олександру Долгополову — 6:1, 6:1. До речі, за грою сина спостерігав і президент НОК — Бубка-старший, який увечері сам вийшов на корт, потренуватися. Серед двох сотень вболівальників був помічений на трибунах і наставник київського «Динамо» Анатолій Дем'яненко.

Попо, який продовжить пісню Армстронга

Попо, який продовжить пісню Армстронга

Представники різних видів спорту констатують: їхні галузі в Україні перебувають у жахливому стані, і успіхи наших спортсменів приходять не так завдяки чомусь, як усупереч. 25-річному гонщику Ярославу Поповичу вдалося пробитися до еліти професійного велоспорту, але свій шлях нагору уродженець Львівщини торував за кордонами України. Два роки тому він був третім на багатоденці «Джиро д'Італія», а цього сезону, змінивши команду, вперше виступив на найпопулярнішій гонці у світі — «Тур де Франс». З питання, як саме Попо, так звуть Ярослава професіонали, сам оцінює свій виступ на «Великій петлі», і розпочалося спілкування уродженця села Калинівка Самбiрського району з представниками столичних мас-медіа.

Незолота середина

Незолота середина

Минулого тижня у столиці Росії українські хокеїсти провели перші офіційні матчі сезону. Київський «Сокіл» під прапорами збірної України з двома поки що «вільними агентами» — захисником Остроушком і воротарем Карпенком — здобув таку необхідну перед стартом нового сезону ігрову практику, причому відразу бойову. Треба ж надолужити прогаяне, коли єдиний професійний клуб держави на початку місяця не мав місця для тренувань на льоду.

Бар'єри перехідного періоду

Бар'єри перехідного періоду

Два тижні тому у столиці Фінляндії завершилася десята світова першість. Попри приємні очікування, українська команда у Гельсінкі не порадувала своїх прихильників і здобула лише одну медаль. В останній день змагань до «золота» сенсаційно злетів стрибун у висоту Юрій Кримаренко, піднявши Україну на 17-те місце загального заліку серед 196 країн-учасниць. Але більше п'єдесталів не було. Відтак найгірший виступ нашої збірної в її історії світових першостей не міг не викликати негативну реакцію як серед журналістів, так і серед державних структур. Міністр у справах молоді, сім'ї і спорту Юрій Павленко повідомив навіть, що розпочав службове розслідування такої невдачі. Наразі ж віддуватися за всіх перед представниками преси прийшов державний тренер, віце-президент Федерації легкої атлетики України Валерій Александров.

Що й потрібно було довести

Украй невдало проведений перший відбірковий турнір до чемпіонату Старого Світу змусив українських дівчат продовжувати боротьбу за єдину путівку до Туреччини у черговій кваліфікації. Доволі складна схема відбору передбачає два кола. Перше з них підопічні Марини Ткаченко подолали позавчора, обігравши в останньому матчі групи С збірну Хорватії.

Тре­ну­ван­ня за 40 ти­сяч до­ла­рів

Тре­ну­ван­ня за 40 ти­сяч до­ла­рів

У дру­гий день Куб­ка Ло­ба­нов­сь­ко­го ко­ман­ди пок­ла­ли кві­ти до мо­ги­ли ве­ли­ко­го тре­не­ра на Бай­ко­во­му цвин­та­рі, а по­тім про­ве­ли тре­ну­ван­ня, при­чо­му всі на різ­них аре­нах. У се­ре­ду зран­ку для гос­тей про­ве­ли ек­с­кур­сію сто­ли­цею Ук­ра­ї­ни. Ду­ма­єть­ся, Ки­їв мав спо­до­ба­ти­ся усім, ли­ше сер­бів неп­ри­єм­но вра­зи­ло... пог­ра­бу­ван­ня їх­ньої роз­дя­галь­ні під час пів­фі­наль­ної гри з по­ля­ка­ми. Зло­дії вкра­ли всі гро­ші, які знай­ш­ли, — близь­ко 20 ти­сяч єв­ро.

Робота тренувальна, проблеми справжні

Робота тренувальна, проблеми справжні

Уже скоро, 8 вересня, єдиний професійний клуб України — «Сокіл» — візьме старт у другому для себе відкритому чемпіонаті Білорусі. Після четвертого місця у минулому сезоні підопічні Олександра Сеуканда, здавалося, мали б замахнутися на вищу позицію. Але через втрати лідерів і невтішний стан хокею в нашій державі кияни ставлять перед собою завдання просто потрапити до «плей-оф», тобто до вісімки кращих із 12 команд-учасниць.