Іди в баню!

У Кіровограді правоохоронці затримали 53-річного власника лазні, який забезпечував своїх клієнтів не лише гарячою парильнею, а й «солодкою полуничкою». Бо до водних процедур у його бані пропонували ще й дівчат, причому до проституції залучалися і неповнолітні. У помешканні затриманого сутенера виявлено та вилучено гроші, мобільні телефони, записнички з телефонами повій.

Офiцерiв багато не буває

Офiцерiв багато не буває

Учора студентську родину Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, котрий у Шевченковому краї є лідером у рейтингу з прийому абітурієнтів, поповнили більше півтори тисячі першокурсників. Тепер в університеті, до складу якого входять вісім навчально-наукових інститутів, навчатиметься більше 8000 студентів. І не лише жителі області, а й молодь з інших регіонів України.

А квіти — солдатам!

А квіти — солдатам!

Цього року першого вересня багато школярів прийшли до школи без неодмінного атрибута свята Першого дзвоника — традиційного букета квітів для улюблених учителів. Напередодні свята багато активістів поширили в інтернеті заклик не тратити гроші на квіти, а краще віддати ці кошти на потреби армії.

Махновський край

Махновський край

Про Холодноярську республіку, яка мала 15-тисячне повстанське військо, охоплювала 25 сіл Чигиринщини і діяла до 1922 року, добре відомо. Але досі білою плямою залишаються героїчні сторінки кількох повстанських загонів Черкащини, які боролися проти радянської влади в густих лісах навколо села Макіївка Смілянського району. І придушувати які прибула кіннота самого Семена Будьонного.

До Європи — на візку

У мандрівку до Європи жителі Кіровограда провели свого земляка, інваліда ІІ групи Івана Ареф’єва. Він задумав установити рекорд — доїхати до Страсбурга на велосипедному візку з ручним приводом і фінішувати біля адмінбудівлі Європейського парламенту. У таку далеку подорож Іван вирушив iз благородною метою — усім, кого зустрічатиме по дорозі, він розповідатиме про рідну Україну.

Краса — страшна сила

Краса — страшна сила

Вишиті рушники, сорочки та картини, створені з любов’ю попередніми поколіннями українок, справедливо називають полотняним літописом України. Ми пишаємося таким надбанням, захоплюємося увічненим орнаментом та символікою, називаємо їх оберегами, вишитими на щастя та долю. Від них віє позитивною енергетикою. Та не менш талановитими за своїх бабусь і мам є й молоді наші українки.

Той, що пройшов крізь «пазурі вампіра»

Черкаський музей «Кобзаря» порадував містян та гостей, відкривши виставку до 95-річчя репресованого письменника Андрія Хименка, який творив під псевдонімом Андрій Химко. За своє життя цей талановитий автор, який народився у селі Адамівка Чигиринського району, зміг видати тільки одну книгу, а всі інші вийшли вже після його смерті.

Джип із кулеметом

Відтепер у батальйоні територіальної оборони «Черкаси», який пильнує кордони України на Одещині, окрім недавно переданого волонтерами області відреставрованого музейного БТР «Гайдамака», про що «УМ» розповідала, «служитимуть» ще шість позашляховиків Nissan NP 300.

«Герой» за чужий кошт

У місті Сміла на Черкащині розгорівся неабиякий скандал. Тамтешні волонтери, які регулярно закуповують та передають нашим воякам на сході вантажі з продуктами та військовим обладнанням, із здивуванням прочитали в місцевій газеті, що останній вантаж прикордонники отримали від імені... міського голови Вадима Решетняка, який викликався супроводжувати гуманітарну допомогу.