Мільярдер без «Великого яблука»

Мільярдер без «Великого яблука»

Нью–Йорк прощається з одним зі своїх «найцікавіших» мерів. З Нового року 71–річний Майкл Блумберг, який із 31 мільярдом доларів статку ввійшов до десятки найбагатших людей світу за версією журналу «Форбс», передасть «Велике яблуко» своєму затятому критику — 52–річному адвокатові Біллу де Блазіо.

«Трійка» їде, «Трійка» мчить

«Трійка» їде, «Трійка» мчить

Грецію вчора вкотре паралізував цілодобовий загальнодержавний страйк. Не працював громадський транспорт, не ходили поїзди, навіть учителі й лікарі, окрім персоналу «швидкої допомоги», не вийшли на роботу. Приєдналися до страйку й авіадиспетчери — щоправда, лише на кілька годин.

Весь не в білому

Весь не в білому

У Каїрі вчора розпочався судовий процес над відстороненим від влади президентом Мохаммедом Мурсі та 14 лідерами ісламістського руху «Брати–мусульмани», який він представляв. Вулиці навколо будівлі суду оточили посилені наряди поліції та військових, а з повітря територію патрулювали військові гелікоптери.

Підтримка на шляху

Напередодні початку суду над Мохаммедом Мурсі Каїр відвідав держсекретар США Джон Керрі, який проводить турне країнами Близького Сходу й Північної Африки. Це перший візит американського чиновника такого рангу до Єгипту після червневих подій, у результаті яких чинного президента відсторонили від влади військові.

Десять євро слави

Десять євро слави

У Парижі вчора вручили найпрестижнішу літературну нагороду Франції — Гонкурівську премію. Цього року лауреатом став 62–річний П’єр Леметр за роман «До зустрічі нагорі» — про французьких солдатів, що повернулися з Першової світової війни.

Коли боїться президент

Коли боїться президент

У вівторок, 4 листопада, в Каїрі має початися судовий процес над відстороненим від влади президентом–ісламістом Мохаммедом Мурсі. Де саме утримують першого главу Єгипетської держави, обраного на всенародних виборах після «Арабської весни» 2011 року, нікому не відомо.

Вона ж не падає!

Вона ж не падає!

Знаменита Пізанська вежа, яка ось уже понад 800 років «падає», дивуючи архітекторів і приваблюючи туристів, таки може впасти остаточно. Аби цього не сталося, місцева влада регулярно вживає заходів. За роки існування похилої дзвіниці — а Пізанська вежа є саме дзвіницею (італійською мовою — кампанілою) місцевого собору — її не раз укріплювали, «випрямляли».