Замість РАГСу — в’язниця

Замість РАГСу — в’язниця

Оптового постачальника «клубних» наркотиків із Німеччини до міста Миколаєва привело кохання до простої української дівчини. Що й казати, вітчизняні правоохоронці затримали нареченого з серйозними намірами саме тоді, коли він намагався реалізувати велику партію амфітаміну та кокаїну загальною вартістю півмільйона доларів.

«Махновщина» на «Таврії»

«Швидка допомога» не встигала перевозити всіх поранених. Зараз 39 постраждалих (у тому числі два міліціонери) у важкому та у середньому стані перебувають у лікарнях, а ще 50 людей «відбулися» гематомами та струсом мозку. За словами начальника медичної частини Центральної лікарні Нової Каховки Анатолія Ковальова, вони не були готові прийняти стільки важко поранених людей: «Нам катастрофічно не вистачає лікарів та медикаментів, щоб допомогти усім, хто постраждав на цій «війні». Ми працюємо у надзвичайному режимі. Двом пораненим зробили важкі операції на головному мозку. Іншим надаємо медичну допомогу в належному обсязі. Доводиться викликати медиків із дому».

«Жучки» під конкурентів

Як з’ясувала «УМ» із власних джерел, «жучки» добре розкуповували представники різних комерційних структур Миколаєва, Києва та інших міст України. Незаконний бізнес у Миколаєві започаткував 40–річний чоловік, який раніше проходив службу у підрозділі спеціального призначення. Офіційно він нібито займався встановленням охоронних систем та різноманітних засобів сигналізації. Але ті, кому було потрібно, знали, що саме ця людина займається збутом техніки негласного отримання інформації.

Дельфіни та русалка — вони, якщо чесно...

Дельфіни та русалка — вони, якщо чесно...

Як повідомив «УМ» заступник начальника Державної екологічної інспекції в Херсонський області Василь Розиськул, фахівці інструментально–лабораторно­го контролю вже відібрали проби води з Дніпро–Бузького лиману. У місці масової загибелі бичка встановлено значне перевищення норм «хімії»: амонію (у 4,4 раза), фосфатів (у 8,8 раза) і хлоридів (у 7,4 раза). Такий «коктейль» могли скинути промислові підприємства, розташовані у Миколаївській області. Проте доти, доки не буде знайдено винуватця, а його протиправні дії не отримають підтвердження, офіційною версією того, що трапилося, в обласному управлінні охорони навколишнього середовища вважають «традиційний» викид сірководню.

Коронований кавун

Коронований кавун

Виростили рекордсмена батько і син Володимир та Олег Берегові, мешканці села Миколаївка Скадовського району. Їхній кавун майже у два рази побив торішній рекорд (у 2008–му перемогу здобула смугаста ягода, що важила всього 28 кілограмів).

Екзотичне «гірко!»

Молодята побралися під звуки гавайської народної пісні, а замість келиха шампанського пили сік кокоса. До Херсонського центрального РАГСу, де проходила урочиста частина, машина із нареченими приїхала прикрашена великою кількістю різнобарвних стрічок. Наречені вирізнялися серед гостей незвичайним виглядом: волосся заплетене у сотні дрібних кісок, рожеві квіткові вінки на шиях. Вбрання молодят було схоже на пір’я екзотичних птахів — червоного, зеленого та синього кольорів.

Забраковані школи

Напередодні нового навчального року десяток шкіл Херсона закривають через невідповідальність санітарно–гігієнічним нормам. Для цих установ перший дзвоник пролунає лише після того, як буде ліквідовано всі знайдені порушення.

Чайка гріється на сонці

Чайку «Спас», яка затонула в Херсоні в ніч на 12 серпня, нарешті, підняли. Воду із судна відкачали. Корму казацього човна кілька днів утримуватиме над водою плавучий кран за допомогою канатів — щоб деревина добре просохла.

Хотіли, як краще...

Усупереч бадьорим заявам уряду, аграрії змушені продавати зібране зерно собі на збиток. Через те, що Аграрний фонд довгий час не міг визначитися із ціновою політикою, селяни за безцінь віддавали зібраний урожай спекулянтам. Це — вимушений захід, тому що соціальна сфера села перебуває на грані краху, а «живих грошей» катастрофічно не вистачає...

Чайка «пірнула» на дно

Аварія сталася у ніч на 12 серпня в одному із затонів на лівому березі Дніпра навпроти Херсона. Як стало відомо «УМ», козацька чайка «Спас» затонула не повністю, а лише частково — судно зарилося кормовою частиною, у якій розміщено двигун, під кутом близько 45 градусів у мул, але палуба човна не пішла під воду. На тому місці, де відбулася надзвичайна подія, також виявили нафтову пляму розміром 30 на 40 метрів. Пізніше з’ясувалося, що стався витік дизельного палива з бака корабля. Працівники Херсонського морпорту обгородили постраждалу акваторію спеціальними ботами й обробили сорбентом, який нейтралізує нафтопродукти. Відтак, запевняють вони, загрози навколишньому середовищу немає.