Вартість санітарного автомобіля «Богдан» складає 32 тисячі доларів. Повідомляється, що перший контракт був на 100 автівок, встигли поставити лише 50, із них половина зламалася.
В аеропорту виникла поломка літака, що мав летіти у Шарм-ель-Шейх, та замість нього подали інший літак, що мав летіти у Мінськ. Обурені громадяни Білорусі розпочали бійку, не пускаючи пасажирів на посадку до Єгипту.
Пасажирський і товарний потяги зіткнулися в американському штаті Південна Кароліна в неділю вранці. В результаті аварії щонайменше двоє людей загинуло і близько 70 отримали поранення.
Поліцейські «відпрацьовували» адресу розшукуваного зловмисника, коли він кинув у правоохоронців гранату. Трьох поліцейських із тяжкими травмами госпіталізували.